Oostrums Volleybal Festival 2000 Het toernooi op 25 juni werd voor ons met vast weer (geregeld een regenbui) gespeeld. De opbrengst was dit jaar voor de Vlasbloem en de Korfbalclub. Ondanks het feit dat er maar 12 teams deelnamen, bleef er toch nog een batig saldo van 2.200,over. Het geld, verdeeld over de twee verenigingen, zou besteed worden aan attributen, zodat de Oostrumse gemeenschap zou kunnen zien wat er met het geld gebeurde. De Vlasbloem zal dit geld besteden aan een eigen geluidsinstalla tie en eventueel aan een lichtinstallatie. De Korfbalclub zal het geld besteden aan lichtinstallatie en nieuwe tenue's. Op 25 juni heeft de organisatie besloten dat de opbrengst ook in 2001 voor deze verenigingen zal zijn. Daarna, in 2002, voor twee andere verenigingen. Het toernooi in 2001 zal zijn op 24 juni. Via deze weg wil ik de sponsors nog eens hartelijk danken voor hun bijdrage. Tot volgend jaar op 24 juni. Harrie Daniels en Willem Creemers o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL nieuws Janine Huijbers Nederlands Kampioen Zaterdag 16 september werden de N.K.B. Kampioenschappen verreden te Wanroy. Met een 2e plaats tijdens de Limburgse Kampioenschappen kwalifi ceerde Janine zich met haar pony Rainbow voor de Nederlandse Kampioen schappen. Na een prima gereden proef moest Janine wachten, omdat de Limburgse kampioene ook nog moest rijden. Om 14.00 uur kwam de bevrij dende uitslag en waren de rollen omgedraaid, Janine was nu het beste. De twee juryleden hadden Janine beoordeeld met 172 en 179 punten, een totaal van 351 punten met een percentage van 67,5, dit betekent voor alle 26 onderdelen een gemiddelde van bijna 7. Een prima gereden proef dus. Janine, namens het bestuur en leden "van harte gefeliciteerd met dit kam pioenschap". 17

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17