AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Dit geldt ook voor belangstellenden van buiten Oostrum. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H. Crins, secretaris. Tel.511251. Op 3 september 1980 werd de Aostrumse Zangkompeneej opgericht onder de naam Het Oostrums mannenkoor maar in die periode beter bekend onder de naam "Oere Toe". In 1986 werd de naam van dit mannenkoor officieel gewijzigd in Zangkompeneej "Oeretoe" Oostrum. Thans wordt de naam Aostrumse Zangkompeneej als officiële naam gebruikt. Op 7 oktober a.s. viert de Aostrumse Zangkompeneej dus haar 4de lustrum. Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Leden en oud-leden van de Aostrumse Zangkompeneej zullen deze mijlpaal op 7 oktober a.s. op ge paste wijze herdenken. Om 19.30 uur is er een kerkdienst in de parochiekerk te Oostrum. Deze dienst zal muzikaal worden opgeluisterd door de Aostrumse Zangkompeneej en het Kerkelijk Gemengd Koor. Daarna zal de viering van het 20-jarig bestaan een vervolg krijgen in café De Karklingel in Oostrum. Het 4de lustrum staat tevens in het teken van een reünie. Wij hopen op deze avond vele oud-leden te mogen begroeten. Programma: Elke dinsdagavond repetitie in 't Allemans Café te Oostrum. 07 oktober (zaterdag) Reünie/Kerkdienst i.v.m. 4de lustrum. 16 november (donderdag) Concert in het Ziekenhuis te Boxmeer. Aanvang 20.30 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 15

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 15