Aostrumse Zangkomeneej De Aostrumse Zangkompeneej kan ook dit jaar weer terugzien op een geslaagde bloemenactie. In vele huisge zinnen prijkt ook dit jaar weer een bloemetje van de Aostrumse Zangkompeneej. Dank zij de medewerking van de bloemen liefhebbers hebben wij alle bloemen kunnen verkopen. Jammer voor die mensen waar wij niet meer aan de deur zijn geweest omdat wij door onze voorraad bloemen heen waren. Maar iedereen krijgt volgend jaar weer een nieuwe kans om tijdens de kermisdagen het huis te voorzien van een bloe metje van de Aostrumse Zangkompeneej. Mensen van Oostrum, hartstikke bedankt en tot volgend jear. Op zaterdag 07 oktober a.s. vieren wij ons 20-jarig bestaan. Dit 4de Lustrum zullen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Om 19.30 uur is er een kerkdienst in de parochiekerk te Oostrum. Deze dienst zal muzikaal worden opgeluisterd door de Aostrumse Zangkompeneej en het Kerkelijk Gemengd Koor. Na de kerkdienst hopen wij alle leden en oud-leden met hun respectievelijke partners te begroeten in café De Karklingel alwaar de festiviteiten ter gele genheid van ons jubileum zullen worden voortgezet. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste tennis- en fietsvrienden en vriendinnen Het is bijna zover, op zaterdag 16 september is onze jaarlijkse feestavond, die al enkele jaren met een fiets- middag begint. We vertrekken zoals afgesproken, om 14.00 uur bij café zaal de Karklingel voor deze fietstocht. Om dan rond acht uur weer terug op het beginpunt te zijn. Wat er verder op het programma staat zien we op de dag vanzelf. Hopende op goed weer, wensen wij iedereen een fijne en gezellige fietstocht en feestavond toe. Het Bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 15 r tennisvereniging oostrum

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 15