Intern komen wij nog terug op dit afscheid. Vastgesteld werd dat het jeugdgebouw "de Oude Watermolen 44 dringend toe is aan een onderhoudsbeurt. Door lekkages aan het dak en vernielde ruiten dreigt ernstige schade aan het gebouw te ontstaan. De gemeente als eigenaresse van het gebouw hebben wij hierop geattendeerd. Op het dorpsradenoverleg Venray heeft de hr. G. Houben directeur van "Wonen Venray 44 een uiteenzetting gegeven over de "eigen huurwoning Aan de orde kwamen de doelgroepen, de kenmerken van de woningen. In Oostrum komen 33 woningen hiervoor in aanmerking. De bewoner wordt mede- eigenaar voor minimaal 20 tot maximaal 80 Gemeentelijk bezien bestaat voor de "eigen huurwoning 44 weinig belangstelling. Wederom kwam de achterstand in woningbouw op de kerkdorpen ter sprake. Meermalen heeft U hiervan kennis kunnen nemen via de pers. Omtrent de herinrichting van het dorpsplein is nog weinig te melden. Onlangs heeft nog overleg plaatsgevonden tussen gemeente en kerkbe stuur. Een overeenstemming ligt waarschijnlijk niet direct binnen handbereik. Eind augustus zal B W een standpunt innemen Er wordt een werkgroep van 2 personen samengesteld, die nieuwe inwo ners zal verwelkomen. Aan hen zal namens de dorpsraad een exemplaar van Oostrums Wegwijzer en een gratis kennismakingsabonnement 2 maaanden) van 't Oostrums Weekblad worden aangeboden. De werkgroep zal bestaan uit: Mevr. Maria van de Boogaard en mw. Annelies de Kleijn. Wij doen een beroep op de Oostrumse inwoners om mutaties door te geven aan het secretariaat of overige leden van de dorpsraad. De heren Sj. Arts en Toon van Soest blijven namens de dorpsraad deel uitmaken van de commissie Sportpark. Eerstvolgende vergadering Dinsdag 5 september a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM HARMONIE Zaterdag 2 sept. 09.30u. Inzamelen oud papier bij de tuinbouwloods Maandag 4 sept. 19.00u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest 5 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5