paal van 3 meter (was 2,5 meter) en een kleine mand (was grote mand). Er zijn dan 2 nieuwe F-Pupillen bij, Lizzy Martens en Kelly Koster. Zij trainen op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Pupillen Volgend seizoen gaan de Pupillen in plaats van eenvaks, tweevakskorfbal spelen. Er zijn drie nieuwe speelsters bij de D-Pupillen: Sandra Schaap, Seray Creemers en Maud Willems. De laatste twee zijn afkomstig van het Welpenteam. Zij zullen af en toe een beroep doen op het Welpenteam (met name de ervaren speelsters) om mee te doen met de Pupillen. Zij trainen op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Aspiranten Het komende seizoen gaan ook onze Aspiranten door. Helaas zal onze trainer Joop Ouderland stoppen en zijn we een goede opvolger voor Joop aan het zoeken. De trainingstijd van het komende seizoen is daardoor nog niet bekend. Senioren Voor de senioren verandert er niets het komende seizoen, behalve de trainingstijd. Die gaat schuiven naar de dinsdag- en de donderdagavond. In de zaalcompetitie is De Weert beschikbaar op donderdag van 20.30 tot 22.00 uur! Toernooi zaterdag 26 augustus 2000 Korfbalkring Venray heeft besloten om in plaats van een kerkdorpentoernooi met zoveel mogelijk jeugdleden uit de Regio naar het KERMISTOERNOOI in Beesel te gaan. We nodigen al onze jeugdleden, leidsters en ouders uit om mee te gaan. Het is een gezellig toernooi voor kinderen, met naar hartelust springen op een luchtkussen, allerlei spelletjes op de spelenkermis, clowns die voor vertier zorgen langs de velden, schmincken, geschminckt korfbal len, suikerspin-kraam, een leuk aangekleed terras. Kortom, een leuke dag met voor ieder wat. Dus: Welpen, F-Pupillen, D-Pupillen en Aspiranten en ouders: reserveer deze datum en ga mee! Als je ABSOLUUT NIET meekunt moet je dat even melden bij je leidster, want jullie zijn opgegeven!!!! Vervoer regelen PER TEAM via de leidster. Nieuwe leden Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510 840, zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt een aantal weken gratis meedoen! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7