dorpsraad rverkcomite oaslrum' Uitnodiging Vergadering. Hierdoor nodigen wij U uit voor een openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum. Deze bijeenkomst vindt plaats op Dinsdag 11 juli 2000 in zaal "de Karklingel", Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Namens het Dagelijks Bestuur van de Dorpsraad Oostrum, H.W. Holtackers, voorzitter. Agenda 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de dorpsraadvergadering van 13 juni j.l. 3. Ingekomen stukken/ mededelingen. 4. Verslag commissies. 5. Dorpsradenoverleg. 6. Dorpsplein. 7. Oostrums Weekblad. 8. Nieuwe inwoners. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorspraad Oostrum dd. 13 juni j.l. Een afvaardiging van de dorpsraad was aanwezig op de informatiebijeen komst op 24 mei j.l. op het gemeentehuis. Onderwerp van bespreking vormde het voorontwerp bestemmingsplan de Hulst 2. De aandacht werd gevestigd op de aanleg van een nieuwe ontsluitingsweg als verbinding tussen de Deurneseweg en de Henri Dunantstraat in het verlengde van de weg Oostrums Veld. In de visie van het rapport wordt de nieuw aan te leggen weg een belangrijke verbindingsweg vandaar dat voorzien wordt in de aanleg van een rotonde op zowel de Deurneseweg provinciale aan gelegenheid) als op de Henri Dunantstraat. In de visie van het rapport zal de Stationsweg en Oirloseweg deels ontlast worden van het drukke ver keer. Aan de te vestigen bedrijven worden speciale eisen gesteld. De 3 Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel, 0478 - 583 555

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3