Agenda 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de dorpsraadvergadering van 9 mei j.l. 3. Ingekomen stukken/ mededelingen. 4. Verslag commissies. 5. Dorpsradenoverleg. 6. Eindoplevering pleintje hoek Geysterseweg/Mgr. Hanssenstraat. Opstellen onderhoudsschema. 7. Dorpsplein. 8. Oostrums Weekblad. 9. Nieuwe inwoners. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering dd. 9 mei j.l.van de Dorpsraad Oostrum. Ons voorstel inzake straatnaamgeving in nieuw bestemmingsplan is grotendeels door B W overgenomen. Dit betekent de volgende straat namen: Ghunenbeek (zonder Umlaut), de Horik, Het Gevlecht. Ten aan zien van ons voorstel "Eijckenhof" vindt nog overleg plaats. B W vrezen verwarring met Eykenhofweg ('t Veulen). Onzerzijds is gewezen op reeds lang in gebruik zijnde Kloosterstraat (Oostrum) en nog vrij recent inge voerde Kloosterhof (Venray- Centrum). Een uitnodiging werd ontvangen voor deelname aan de Dodenherdenking in Venray 4 mei j.l. evenals de feestelijke bijeenkomst op het gemeente huis op 29/04 bij gelegenheid van Koninginnedag. Op zondagnamiddag 21 mei vindt het centraal jeugddebat plaats. Ter kennisname ontvingen wij de nota beleidsplan "Senioren met Visie en Ambities" een meerjarig actieplan van de Centrale van Ouderenvereni gingen in Venray. Wij ontvingen een brief van de carnavalsvereniging de Karklingels, waarin zij hun waardering uitspreken voor de totale herinrichting van het pleintje hoek Geysterseweg/ Mgr. Hanssenstraat met daarin een opvallende plaats voor 't Aostrums Bolwerk als symbool van de carnavalsvereniging. De dorpsraad zal vertegenwoordigd zijn op de receptie op zondag 28 mei bij gelegenheid van het 40- jarig bestaan van het tamboerkorps van de harmonie Sub Matris Tutela. Tevens wordt het feit herdacht dat hr. Piet Poels 25 jaar als instructeur verbonden is aan het tamboerkorps. Een aantal speeltoestellen bij de Oude Watermolen zijn aan vervanging toe. Ons bereikte klachten over houtsplinters in de vingertjes van spelende kinderen. Wij zullen de gemeente verzoeken per omgaande voor verwijde ring te zorgen. De oude basketbalborden worden elders herplaatst. 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3