Maandag 29 mei Woensdag 31 mei Diegenen die zich opgegeven hebben om deze dag te helpen dienen om 10.45 uur in het gemeenschapshuis aanwezig te zijn. De orkestleden onder hen zijn in de gelegenheid om met de serenade mee te spelen. 19.00 uur Repetitie leerlingenorkest 20.00 uur Repetitie orkest Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak 19.30 uur Repetitie tamboerkorps Agenda juni: 3 juni 9 juni 16/17/18 juni 18 juni 24 juni 25 juni 26 juni Oud papier Bestuursvergadering Leerlingenorkest naar Altrich Défilé Avondvierdaagse Feestavond Eikenhofkapel Eikenhofkapel "Klankfestijn" Lieshout Zomerconcert Programmawijziging 28 mei 40-jarig bestaan tamboerkorps. Het geplande optreden van de drumfanfare van de Koninklijke Luchtmacht kan helaas niet doorgaan. Wij zullen proberen of we nog een mogelijk alternatief voor dit optreden kunnen vinden. Het optreden van de drum fanfare wordt verschoven naar een andere nog te bepalen datum, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie Oostrum Zondag 28 mei: Dinsdag 30 mei: Donderdag 1 juni: 11.00 uur H. Mis tijdens welke 12 kinderen van de "Hommel" hun eerste H. Communie zullen doen. Sjeng Smedts overl. ouders Sikes-Rutten en Hay. Marietje Nooyen. 09.00 uur H. Mis Piet Vermeulen en overl. familie. Past. de Ceuster. Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Hemelvaartsdag 9.30 uur H. Mis (Gemengd koor) Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Voor de geestelijke en tijdelijke belangen van de parochie. Misdienaars Dung Ly, Sjors Gommans, Boy de Klein, Leoniek Vermeulen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3