Maria basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Sponsorloop- Open dag Mariaschool Zoals vorige week al aangekondigd, zal op 30 mei a.s. de twee jaarlijkse Open dag - Sponsorloop van de Mariaschool weer plaatsvinden. Deze keer wordt er gelopen voor het "Project for the blind in Tibet" welk een initiatief is van de uit Venray afkomstige Paul Kronenberg. Op 22 en 23 mei zal Paul zelf binnen de Mariaschool zijn verhaal vertellen zodat de kinderen hierna enthousiast kunnen starten met de werving van de sponsors voor dit project. Het "Project for the blind in Tibet" werd in '97 gestart en omvat tal van activiteiten welke de vele blinden die er in Tibet zijn uit hun isolement wil halen. Het door de kinderen bijeen gelopen sponsorgeld zal ten goede komen aan de eerste school voor blinde Tibetaanse kinderen. Momenteel telt deze school 15 plaatsen voor kinderen, en er is dringend behoefte aan uitbreiding. Dit is zoals zo vaak alleen mogelijk als er voldoende geld beschikbaar is. We hopen dan ook dat Paul met de opbrengst van de Sponsorloop- Open dag dit doel zal kunnen verwezenlijken. De Sponsorloop wordt gehouden voor aanvang van de Open dag op het terrein bij de watermolen. Het startschot wordt mogelijk door Paul Kronenberg zelf afgevuurd. Om 15.00 uur zullen de groepen 1 en 2 de spits afbijten, waarna alle groe pen hun ronden zullen gaan rennen. De sponsorwerving middels herkenbare intekenformulieren zal starten op 23 mei a.s.. We nodigen iedereen uit om op 30 mei bij de Sponsorloop aanwezig te zijn. Ouderraad Mariaschool. 34

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 34