Hallo allemaal, nog even een laatste verslagje van de welpen om dit mooie seizoen 1999-2000 af te sluiten. Zoals jullie al eerder hebben gelezen zijn wij "dubbele" kampioenen van de binnen- en de veldcompetitie. Dit week end was voor ons een feestje. Zaterdag hebben wij spellen- middag gehad in Merselo om het seizoen af te sluiten. Helaas hebben we hier niet zoveel punten gescoord, maar we hebben toch veel lol en gezellig heid gehad. Bij de prijsuitreiking kregen we 2 bekers om ons te belonen voor onze kampioenschappen. Op deze bekers zijn we natuurlijk trots, ledereen mag de beker nu 1 week thuis houden en als iedereen de bekers gehad heeft, krijgen ze vast een mooi plaatsje in de prijzenkast in de kantine! Zondag moesten we om 14.00 uur in tenue bij café-zaal "De Karklingel" zijn. Hier stond ons een verrassing te wachten. Samen met de pupillen (want die zijn binnen-kampioen geworden) gingen we in 2 karren met paarden ervoor. Natuurlijk gingen de bekers ook mee. Na een tochtje door Oostrum werden we naar het sportpark gereden. Hier stonden veel mensen met slingers en confetti ons op te wachten. Op het sportpark werd "We are the Champions" gedraaid en hield Trudy een praatje met ons en moesten we vertellen hoe het was om een echte kam pioen te zijn. Annet en Marieke en Anja van de pupillen kregen een zilveren korf, welke Annemiek en Nicole in Castenray al gekregen hadden. Als afsluiting kregen wij allemaal nog wat te drinken. Dit weekend was een goede motivatie om volgend jaar door te gaan en de titel te verdedigen. Nu willen wij iedereen bedanken die dit weekend tot een feestje hebben gemaakt. Verder willen wij Annet, Marieke, Trudy en Magda bedanken voor de goede en leuke trainingen. Ook willen wij alle ouders bedanken die ons vaak toegejuicht hebben. ledereen bedankt en tot het volgende seizoen, de Welpen. (Maud, Manon, Seray, Jacqueline, Lisanne, Anouck, Kelly, Lizzy, Annemiek en Nicole) S3 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 33