Denken jullie s.v.p. aan het sluiten van ramen en deuren, het opruimen en poetsen van de kleedlokalen? Jongste team KVO. Volgend seizoen noemen we de Mini's "Welpen" en doen ze mee met de competitie van Korfbalkring Venray op zaterdag. Zij trainen op zaterdagochtend van 10.00 uur tot 11.00 uur, of wedstrijd! Welpen. Volgend jaar gaan de Welpen in een zelfde competitieopzet als het voor gaande jaar meedoen. Ze zijn dan wel F-pupillen. Het blijft eenvakskorfbal, maar in het komend seizoen werken we toe naar korfbal met een paal van 3 meter (was 2,5 meter) en een kleine mand (was grote mand). Er zijn dan twee nieuwe F-Pupillen bij, Lizzy Martens en Kelly Koster. Zij trainen op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Pupillen. Volgend seizoen gaan de Pupillen in plaats van eenvaks, tweevakskorfbal spelen. Er komen drie nieuwe speelsters bij de D-Pupillen: Sandra Schaap, Seray Creemers en Maud Willems. De laatste twee zijn afkomstig van het Welpenteam. Zij zullen af en toe een beroep op het Welpenteam doen (met name de ervaren speelsters) om mee te doen met de Pupillen. Zij trainen op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur en hebben wedstrijden op zaterdag. Aspiranten. Het komende seizoen gaan ook onze Aspiranten door. Helaas zal trainer Joop Ouderland stoppen en zijn we dus nu doende om een goede opvolger voor Joop te vinden. De trainingstijd van het komende seizoen is daardoor nog niet bekend. Senioren. Voor de senioren verandert er niets het komende seizoen behalve de trainingstijd. Die gaat schuiven naar de dinsdag- en de donderdagavond. In de zaalcompetitie is De Weert beschikbaar op donderdag van 20.30 tot 22.00 uur! Toernooi zaterdag 26 augustus 2000. Korfbalkring Venray heeft besloten om in plaats van een kerkdorpentoernooi met zoveel mogelijk jeugdleden uit de regio naar het KERMISTOERNOOI in hebben een 27 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 27