graag samen met ons een kopje koffie willen drinken zijn van harte welkom omstreeks 20.15 uur ook in café De Karklingel. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Sponsorloop - Open dag Mariaschool Op 30 mei a.s. zal de 2 jaarlijkse open dag met de daaraan verbonden spon sorloop van de Mariaschool weer plaatsvinden. De sponsorloop aan welke alle groepen van de school deelnemen zal ook deze keer weer gehouden worden voorafgaande aan de start van de open dag van de school. Om zo veel mogelijk geld bijeen te lopen zullen de kinderen vanaf 22 mei a.s. bij u langs komen en u vragen hen te sponsoren. De kinderen krijgen hiervoor speciale intekenformulieren uitgereikt op welke aangegeven kan worden voor welk bedrag u hen wilt sponsoren. Het doel waarvoor deze keer gelopen wordt is een project voor de opzet van een school voor blinde kinderen in Tibet. Dit project zal de komende week centraal staan binnen de school. Mede-initiatiefnemer van dit project, de Venrayenaar Paul Kronenberg zal waarschijnlijk persoonlijk de kinderen binnen de school komen vertellen hoe en waaraan het geld besteed zal worden. Ouderraad Mariaschool. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames LVB LENTEWANDELING LANGS DE OOSTRUMSE BEEK (met partners) Datum: dinsdag 23 mei a.s. Vertrek: 19.30 uur bij de Rabobank (te voet) Joop Teeuwen zal ons langs de Oostrumse Beek leiden en ons het e.e.a. over het nut van de vernieuwingen e.d. vertellen. Verder zal hij ons wijzen op dingen in de natuur die wij doorgaans niet zullen zien. De partners mogen ook mee. We adviseren u om dichte schoenen aan te doen. We vertrekken te voet vanaf de Rabobank. Maria basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 9 'Seslote^

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9