Tijdens het receptie/reünie gedeelte zal er een enkel optreden zijn van oud leden en mogelijk een gezamenlijk optreden van de reünisten. Om 14.30 uur treed de percussiongroep Dutch Drums op en om 16.00 uur is er als afsluiting een optreden van de drumfanfare van de Koninklijke Luchtmacht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie Oostrum Zondag 21 mei: 10.00 uur H. Mis. (gemengd koor) Mariaprocessie. Lei en Lies Janssen en zoon Ger. Piet Campsen Gerda Vermeulen, M. Staaks-Hermans. Dinsdag 23 mei: 09.00 uur H. Mis. Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijsde familie. Past. de Ceuster. Donderdag 25 mei: 09.00 uur H. Mis. Voor de geestelijke en tijdelijke belangen van de parochie. Fam. Vennekens- Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Sebastiaan Wijnen, Steef Emons, Wilma Derksen en Evy Blenckers. Parochianen. Tot voor kort waren we in Oostrum twee processies rijk: de Sacramentspro cessie en de Mariaprocessie. Het aantal deelnemers aan de Sacramentspro cessie is de laatste jaren drastisch teruggelopen. Daarbij hebben zich nogal wat mensen beklaagd over de kou tijdens de mis op Trans Cedron. We heb ben derhalve besloten de Sacramentsprocessie te laten vervallen en ons te concentreren op de Mariaprocessie op 21 mei a.s. Dit jaar zal ze nog zijn zo als gewoonlijk. Maar toch zullen we ons bezinnen of en hoe we deze proces sie kunnen behouden en mogelijkerwijze zelfs wat nieuw leven in blazen. Een werkgroep zal zich hiermee bezig houden en ze zal haar gedachten laten gaan over bijv. de volgende zaken: a) Een concert op zaterdagavond of zondagmiddag. b) Een lichtprocessie met optredens van gilden en muziekkorpsen. c) Een parade met alle vaandels van de verenigingen. d) Een Mariadag combineren met een markt voor devotionalia en religieuze boeken. c) Een werkgroep die puur practisch de processie uitwerkt. Dit jaar zal volgens afspraak de route zijn als volgt: Mgr. Hanssenstraat, Vlasakker, Asselberghsstraat, Kloosterstraat (kort stuk), Randenrade, Vlasakker en Mgr. Hanssenstraat. 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5