Nieuwe leden. Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510840 zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt gratis meedoen tot het einde van het korfbalseizoen. Stratentoernooi Zondag 21 mei 2000. Korfbalvereniging Oostrum organiseert "koppelschieten". Een koppel bestaat uit twee personen. Een korfballer en een niet-korfballer. Zij staan tegenover een ander koppel, leder koppel staat onder een korf. De korven staan ongeveer 10 meter uit elkaar. Het gaat er om wie het eerste 10 doelpunten als koppel kan scoren! WIE WORDT HET BESTE KOPPEL???? Hulde aan onze kampioenen. Zoals bekend zijn onze pupillen en welpen in het afgelopen seizoen zeer succesvol geweest. De welpen zijn binnen en buiten kampioen geworden. De pupillen binnen en zeer waarschijnlijk ook nog buiten ze moeten nog een wedstrijd goed volbrengen). Twee ''dubbele" KAMPIOENEN, dat verdient de aandacht! We verzoeken daarom de Welpen en Pupillen om op zondag 21 mei 2000 aanwezig te zijn in korfbaltenue bij De Karklingel in Oostrum om 14.00 uur. De ouders verzoeken we om er op toe te zien dat hun kind op dat tijdstip aanwezig is. We vragen de ouders om daarna zelf naar het sportpark te gaan omdat daar de kinderen rond 14.30 arriveren en ontvangen worden! De rest laten we een verrassing!!!!!! Veel plezier. Hallo allemaal, We zijn Anne van Dijk, Anouk Willems, Brigit Broeksteeg, Carli van Bergen, Evi Mulders, Iris Oudenhoven, Josien Gösgens en Lotte Kamphuis. Wij spelen in het korfbalteam bij de welpen ook wel de "minies" genoemd. Afgelopen zaterdag 13 mei was het zover. Onze eerste wedstrijd tegen DIS. We hebben van Wilfried en Annemie (café-zaal De Karklingel) t-shirts gekregen. Bedankt! We waren er helemaal klaar voor. Nadat er foto's van ons waren gemaakt begon de wedstrijd. Helaas was het met de rust 0-1In de rust begon er een spel dat "waterrace" heette. Dit spel eindigde in een gelijke stand. Toen we de ranja op hadden begon de tweede helft. We deden weer goed ons best maar helaas in de tweede helft scoorde DIS twee keer. Eindstand 0-3. 23

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 23