Denken jullie s.v.p. aan het sluiten van ramen en deuren, het opruimen en poetsen van de kleedlokalen? Eerste wedstrijd van jongste team KVO. Afgelopen zaterdag was de eerste wedstrijd van onze allerjongste korfbalsters. Het weer was prima, de belangstelling groot en de korfbalsters vonden het allemaal erg spannend! De eerste keer een wedstrijd korfballen is niet niks, maar het verliep prima! Goed gedaan hoor! Volgend seizoen noemen we de Mini's "Welpen" en doen ze mee met de competitie van Korfbalkring Venray op zaterdag. De shirts van de Welpen zijn nu ook voor het eerst geshowd en werden gesponsord door Café De Karklingel. Bedankt Wilfried en Annemie voor jullie support! Binnenkort komen we met de mooie foto die er van het team is gemaakt en gaat deze tevens naar de pers. Welpen Oostrum. Volgend jaar gaan de Welpen in een zelfde competitieopzet als het voor gaande jaar meedoen. Ze zijn dan wel F-pupillen. Het blijft eenvakskorfbal, maar in het komend seizoen werken we toe naar korfbal met een paal van 3 meter (was 2,5 meter) en een kleine mand (was grote mand). Er zijn dan twee nieuwe F-Pupillen bij, Lizzy Martens en Kelly Koster. Pupillen Oostrum. Volgend seizoen gaan de Pupillen in plaats van eenvaks, tweevakskorfbal spelen. Er komen drie nieuwe speelsters bij de D-Pupillen: Sandra Schaap, Seray Creemers en Maud Wiilems. De laatste twee zijn afkomstig van het Welpenteam. Zij zullen af en toe een beroep op het Welpenteam doen (met name de ervaren speelsters) om mee te doen met de Pupillen. Toernooi zaterdag 26 augustus 2000. Korfbalkring Venray heeft besloten om in plaats van een kerkdorpentoernooi met zoveel mogelijk jeugdleden uit de regio naar het KERMISTOERNOOI in Beesel te gaan. We nodigen al onze jeugdleden, leidsters en ouders uit om mee te gaan. Het is een gezellig toernooi voor kinderen, met naar hartelust springen op een luchtkussen, allerlei spelletjes op de spelenkermis, clowns die voor vertier zorgen langs de velden, smincken, geschminkt korfballen, suikerspin kraam, een leuk aangekleed terras. Kortom een leuke dag met voor ieder wat. Dus: Mini'sAA/elpen, F-pupillen, D-pupillen en ouders: reser veer deze datum en ga mee! Als je absoluut NIET meekunt moet je dat even melden bij je leidster!!!!! Voor vervoer e.d. nemen we t.z.t. contact op. Ook de jeugd van Oirlo, Castenray, Leunen, Ysselsteyn, Vierlingsbeek en Merselo gaat mee! 21

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 21