Agenda: 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen van de dorpsraadvergadering van 11 april j.I. 3. Ingekomen stukken/ mededelingen. 4. Verslag commissies. 5. Dorpsradenoverleg. 6. Dorpsplein. 7. Herinrichting Sparrendreef. 8. Oostrums Weekblad. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum dd. 11 april j.l. In zijn openingswoord herdenkt de voorzitter de onlangs overleden emeri tus pastoor de Ceuster. In september j.l. vierden we gezamenlijk zijn 25 - jarig Pastoorschap te Oostrum. Hij voelde zich nauw betrokken bij het wel en wee van de parochie. Met veel inzet heeft hij al die jaren in Oostrum gewerkt. Met oprechte waardering herdenken wij allen hem. Tot voor enkele jaren was hij een trouw en gewaardeerd bezoeker aan onze verga deringen. De laatste jaren ging het met zijn gezondheid achteruit. Niette min voelde hij zich geroepen vanuit zijn verantwoordelijkheidsgevoel tot op hoge leeftijd zijn priesterambt als pastoor te vervullen vanuit zijn persoon lijke visie en beleving. Namens de dorpsraad hebben wij een rouwkrans laten bezorgen om op deze wijze blijk te geven van onze waardering. Het stemt tot voldoening dat velen aanwezig waren bij de uitvaartplechtigheid op zaterdag 1 april j.l. Moge hij op Trans Cedron en in het hiernamaals de rust vinden, die wij allen hem toewensen. Betreurd wordt de afwezigheid zonder afmelding van veel verenigingen op de jaarlijkse voorzittersvergadering. Kennisgenomen wordt van uitnodigingen met agenda van diverse ge meentelijke commissievergaderingen. In tegenstelling tot andere kerkdorpen zal in Oostrum de millenniumboom geplant worden bij de ingebruikname van het gerenoveerde dorpsplein. De aandacht wordt gevestigd op het jeugddebat in het gemeentehuis op Zondag 14 mei a.s. De dorpsraad zal ook vertegenwoordigd zijn op de bijeenkomst inzake "Collectief Vraagafhankelijk Vervoer" op 19 april in het gemeentehuis. Op 11 mei vindt een discussiebijeenkomst plaats over "de Venrayse Ruimte". De Landelijke Ver. Kleine Kernen houdt dit jaar haar jaarvergadering op Zaterdag 20 mei in Buren( Betuwe). De dorpsraad zal vertegenwoordigd zijn op de receptie van ons lid Jan Derks bij gelegenheid van zijn 50- jarig huwelijk op Vrijdag 28 april a.s. in het gemeenschapshuis. 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3