3 gelijke spelen en er werd verloren van respectievelijk: Top, Vitesse, Storm vogels en Montagnards. Topscoorder werd M. Lenssen en hiermee wordt meteen het manco van dit Oostrum 5 aangegeven. Want M. Lenssen is namenlijk een van de gastspelers. Oostrum 5 mist dus iemand die er in een seizoen toch een stuk of twintig inschiet, want dat is wat er nodig is voor een echte gooi naar de titel. Marcel, Hans en Jan wil ik nog bedanken dat ze ook deze zondag wilden optreden en wat mijzelf betreft zet ik er vanaf vandaag een punt achter. Misschien dat er zich iemand geroepen voelt volgend seizoen Oostrum te voorzien van een stukje over het wel en wee van dit 5e (of misschien 4eelftal. Ik bedank de sponsoren, supporters en lezers voor de steun in dit seizoen en wens hen een fijne vakantie toe. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen O.J.C. IDUNA OOSTRUM Enige tijd geleden is er een enquête verspreid onder de Oostrumse tieners met het doel te onderzoeken of er behoefte bestaat bij deze groep aan een eigen activiteit. De exacte uitslag van deze enquête zal nog bekend worden gemaakt in het Oostrums Weekblad maar we kunnen nu reeds melden dat er een groot aantal positieve reacties binnen is gekomen. Naar aanleiding hiervan is dan ook besloten om een regelmatig terugke rende tieneractiviteit op te gaan zetten. Hoe het er allemaal precies uit gaat zien is nog niet bekend maar er wordt hard aan gewerkt. Allereerst zal het nodige onderhoud verricht gaan worden en zal het een en ander aan de inrichting worden gedaan zodat we een prima plek hebben om van start te gaan. Mensen die aangegeven hebben mee te willen helpen klussen, kunnen mogelijk gebeld worden voor eventuele hulp. Houd verder het Oostrums Weekblad in de gaten want hierin houden we jullie op de hoogte! Bestuur O.J.C. Iduna -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 22

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 22