Agenda mei: 14 mei 1® Communie 18 mei Bestuursvergadering 21 mei Mariaprocessie 27/28 mei 40 j. Bestaan tamboerkorps Inzamelen oud papier Om diverse organisatorische redenen zal de harmonie vanaf mei het oud papier niet meer huis aan huis ophalen. Wel blijft de inzameling op elke 1® zaterdag van de maand doorgaan en zullen er extra containers staan bij de tuinbouwioods. Daar zullen ook leden van de harmonie aanwezig zijn om te assisteren. U wordt vanaf mei vriendelijk verzocht om voortaan zelf uw oudpapier op de 1e zaterdag van de maand af te leveren bij de tuinbouw ioods tussen 09.30 en 12.30 uur. Mocht u tussentijds papier kwijt, dan kunt u altijd terecht bij de container die parmanent geplaats is achter de boerderij van Ser Kessels, Stationsweg 195. U hoeft daarmee niet persé te wachten tot 1e zaterdag van de maand. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie Oostrum. Zondag 30 april (Herenkoor) 10.30 uur Hoogmis Jaardienst Bert Daniëls, Wim Daniëls en overleden familie, Piet Vermeulen, Martinus Reijnders en Hen- rica Verstegen, overleden ouders Muyres-Dupont, Jan de Hoog, H. Vostermans. Dinsdag 2 mei 09.00 uur H. Mis Past. De Ceuster, Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Donderdag 4 mei 09.00 uur H. Mis Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Marloes Derksen, Anne Basten, Elke Euwes en Daniëlle Engels. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 2000 27 april LVB Creatieve doe-avond (nog nader in te vullen) mei Racket wisselen op donderdag van 19.00-20.00 uur 01 mei Lentetoernooi in Ysselsteyn en America TCO junioren Oostrum 01 mei LVB Kringbedevaart 19.30 uur Oostrum (kringactiviteit) 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3