den druk doende geweest om er een gezellig en leerzaam weekend voor de gehele familie van te maken! Als locatie is gekozen voor het ruiterterrein van Meerlo, bij rijhal de Megelsprong (Megelsum 6): een terrein dat zich uitstekend leent voor een dergelijk evenement. Het weekend zal rustig beginnen, want op zaterdag 29 april- koninginnedag komen de springpaarden van de lichtere klassen aan bod. Voor deze ruiters/ amazones zullen 2 fraaie parcoursen gereed staan. In beide ringen zal om 13.30 uur gestart worden met een klassiek parcours. Er wordt gereden in de Klasse B en 1(beginnend en licht) en tevens is er voor de combinaties met wat meer drempelvrees nog een extra startmogelijkheid: de nieuwelingen klasse (een volledig parcours met extra lage hindernissen). Combinaties die de smaak te pakken hebben gekregen, kunnen aansluitend zelfs nog een 2e - progressief- parcours rijden! Bijschrijven is nog mogelijk op de dag zelf en geldt voor alle 3 de klassen. Vervolgens zal het op zondag 30 april echt een gezellige drukte worden. Deze dag is namelijk gereserveerd voor de pony-combinaties van alle klassen! Om 9.30 uur zal begonnen worden met zowel springen als dres suur. Ook voor deze jonge sporters geldt dat er 2 proeven verreden mogen worden (nu dus zowel springen als dressuur). Het weekend is bovendien aantrekkelijk voor mensen die (nog) niet direct met de paardensport bekend zijn. Voor alle bezoekers geldt namelijk dat de entree gratis is. Tevens ontvangt men een gratis programmaboekje om goed op de hoogte te kunnen blijven van het reilen en zeilen op deze dagen. Ook de innerlijke mens mag op een dergelijk sportief gebeuren natuurlijk niet vergeten worden: vandaar dat er op beide dagen voor een natje en een droogje zal worden gezorgd. Tot slot kan de jeugd (of iedereen die zich nog jeugdig voelt!) het paard- en ponygebeuren even voor gezien houden door zich uit te leven op een groot luchtkussen! Ook hiervoor geldt dat de portemonee in de zak kan blijven. Kortom: het wordt een sportief en gezellig weekend voor iedereen die bekend is met de paard- en ponysport.... maar bovendien voor degene die het (voor het eerst) eens van dichtbij willen meemaken!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21 F

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 21