f °OSTRU^ BEIERSE AVOND MET HOUTZAAGWEDSTRIJDEN Zaterdag 15 april heeft het zeer talrijk opgekomen publiek kiUfiD/ weer kunnen genieten op onze 2e Beierse avond. 24 Teams glKENnUrKAPgj streden om de hoogste eer bij de houtzaagwedstrijden. Evenals vorig jaar wist een team van de Boshuizen beslag te leggen op de eerste plaats. Dit ondanks dat de tegenstand van de andere teams dit jaar beduidend groter was. Ook bij de dames was het team van de Boshuizen het sterkst. De Eiken hofkapel opende de avond muzikaal. Het publiek werd voor zichtig opgewarmd voor de rest van de avond. Vanaf 22.00 uur trad De Gendergalm uit Veldhoven voor het voetlicht. Met hun muziek en zang wisten zij het publiek letterlijk op de banken en tafels te krijgen. Een schitte rende sfeer was het gevolg. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die meegewerkt hebben aan het welslagen van deze avond: zaagteams, muzikanten, publiek en niet te vergeten Wilfried en Annemie en hun personeel. Gezien de grote belangstel ling voor deze avond kunnen wij U nu reeds mededelen dat dit in 2001 weer een vervolg zal krijgen. Noteer alvast in U agenda: Beierse Avond/Houtzaagwedstrijden, 7 april 2001 in Café Zaal De Karklingel. Tot ziens, De Eikenhofkapel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Gezellig Kring-Concours te Meerlo In het laatste weekend van april (koninginnedag), organiseert Rijvereniging en Ponyclub Nobel (Oostrum) een concours dat in het teken zal staan van de beginnende/jonge combinaties. Op zaterdag 29 april krijgen de paarden de gelegenheid om 2 verschillende parcoursen te springen en op zondag 30 april komen de pony's van alle klassen (zowel dressuur als springen) aan bod. Vooral in het begin van het 'groene' seizoen (zoals in hippische kringen het buiten seizoen van april-september genoemd wordt) is het belangrijk om jonge onervaren combinaties een goede start te geven. Met deze gedachte in het achterhoofd is de organisatie van I.R. en PC Nobel de laatste maan- 19 )h^ NOBEL

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 19