voor de inzet. Helaas zat het aantal van de vorige keer er niet in. Overigens was dit de eerste nederlaag in 2000 en de eerste sinds oktober 1999. Een prestatie van formaat aangezien in deze serie ook de wedstrijden tegen alle topploegen in deze klasse zaten. Broeder Newin. Oostrum 1 - Stormvogels 1 4-1 Oostrum behaalde deze zondag een dik verdiende overwinning op Storm vogels en stelde hiermee haar plaats in de vijfde klasse definitief veilig. Met deze overwinning liet men het publiek de smadelijke nederlaag tegen Hei bloem vergeten en maakt men in theorie nog kans op een periodetitel. Reeds na twee minuten zag het er slecht uit voor Oostrum. Een onnodig weggegeven hoekschop werd bij een volledig vrijstaande speler neergelegd en deze liet de Oostrumse doelman volstrekt kansloos (0-1). Oostrum vocht zich terug in de wedstrijd en kwam ook terug. In de 26e minuut kon Erwin van de Pas uit een hoekschop de verdiende gelijkmaker binnenkoppen (1-1). Tot de rust gaf het spelbeeld twee gelijkwaardige ploegen te zien en was het een aardigheid om naar de wedstrijd te kijken. Meteen na de rust zette Oostrum de tegenstander compleet vast. Stormvogels kwam er niet meer uit en toen Oostrum in de 52e minuut via Joris Gerritsen 2-1 maakte, leek de wedstrijd gewonnen. Hierna werd het een tien minuten hots-knots voetbal en deed de wedstrijd even denken aan Feyenoord tegen Ajax. Na deze periode pakte Oostrum de wedstrijd terug en kwam het geen moment meer in gevaar. In de 75e minuut kreeg Oostrum door een overtreding op Bas Kessels een terechte penalty toegewezen en Bram Broeren benutte deze gelegenheid (3-1). Hierna had een met tomeloze inzet strijdende inzet Maurice van Mil zeker een doelpunt verdiend maar het duurde tot de laatste minuut voordat invaller Bob van Mil de eindstand op het scorebord kon laten plaatsen (4-1). Deze maandag toonde aan dat wanneer het er om gaat, Oostrum er wel staat. Met de instelling van vandaag liggen er mooie kansen voor het nieuwe seizoen. Mocht er onverhoopt toch nog een periodetitel uitrollen dan zie ik dat persoonlijk als zeer nuttige en financieel aantrekke lijke oefenwedstrijden. Voorlopig wacht komende zondag het tegen degrada tie strijdende BW en dit is op dit moment de belangrijkste wedstrijd. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 18

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 18