Oostrum F4 - Venray F14 4-4 Programma zaterdag 29 april Oostrum D1 Oranjetoernooi Oostrum D2 Oranjetoernooi Oostrum E1 Oranjetoernooi Oostrum E2 Oranjetoernooi Oostrum F1 Oranjetoernooi Oostrum F2 Oranjetoernooi Oostrum F3 Oranjetoernooi Oostrum F4 Oranjetoernooi Maadag 1 Mei Oostrum A1 -SVEBA1 Venray vertrek 12.20 Venray vertrek 12.45 Venray vertrek 12.20 Venray vertrek 12.30 Venray vertrek 12.30 Venray vertrek 12.30 Venray bijeenkomst 12.45 Venray vertrek 12.30 Woensdag 3 Mei Top'27 F3 - Oostrum F4 18.15 vertrek 17.30 Stormvogels 4 - Oostrum 5 1-0(0-0) Oostrum leed deze paasmaandag een verdiende nederlaag tegen de Storm vogels uit Siebengewald. Oostrum was vanaf het begin niet fel en attent genoeg, zodat het ook geen moment aanspraak mocht maken op de 3 punten. Stormvogels merkte dat er tegen dit Oostrum gemakkelijk wat te halen was en de eerste 45 minuten waren dan ook geheel voor de gasthe ren. Oostrum werd vastgezet en de oranjehemden kwamen enkele keren gevaarlijk door. Toch schudde dit Oostrum niet wakker want de Oostrumse ploeg bleef aanmodderen. De paar echte Oostrumse kansen kwamen voort uit solo acties. Stormvogels kreeg de meeste kansen waaronder enkele flinke. De 0-0 bij rust was voor Oostrum dan ook enigszins gelukkig. Na de rust was Oostrum beter dan voor de thee maar ook nu bereikte de ploeg de vorm van vorige week bij lange na niet. De combinaties liepen moeizaam en ook nu had Stormvogels de meeste initiatieven. De 1-0 was echter een echte lucky goal, maar zeer verdiend. Ook na de 1-0 kwam de Oostrumse ploeg maar niet los. Stormvogels liet zich zakken, verdedigde de voorsprong en gokte op de counter. Toch bleven de beide doelen hierna leeg en floot de slechtste man van het veld na 85 minuten voor het einde. Door dit resultaat komt de 2e plaats toch nog in gevaar en is het zaak om op Koninginnedag Venray te kloppen. Hier zal wel een andere vorm aan de dag moeten worden gelegd anders gaat ook dit nog de mist in. Dat de pijp leeg is, dat is duidelijk, maar na die wedstrijd is het dan ook echt gedaan. Een knallende afsluiting is echter op zijn plaats na een mooi en succesvol seizoen. Door de vele afzeg gingen zal het wel weer met een aangepast team moeten. Hans bedankt

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17