Grandioos concert van het Zangerscollectief "Neue Stimmen Russlands" Het zangerscollectief "Neue Russische Stimmen" van het befaamde Rimsky Korsakow Conservatorium uit St.Petersburg was afgelopen vrijdag te gast in Oostrum. Rond de klok van 13.00 uur arriveerde het gezelschap - bestaande uit in totaal 32 personen - in Oostrum waar zij door de gastgezinnen hartelijk werden ontvangen. Vervolgens maakten de gastgezinnen kennis met de hun toegewezen gasten. Rond 18.00 uur - na een welverdiende avondmaaltijd - volgde de repetitie in de kerk in Oostrum. En om 20.00 uur konden ca 250 personen genieten van een grandioos concert. Het zeer geslaagde optreden van koor en solisten bestond uit vertolkingen van meerdere Russische volksliederen, liturgisch getinte gezangen en solo's uit operette en opera. De aandachtige toehoorders waren razend enthousiast wat wel bleek uit het ovationele staande applaus op het einde van het concert!! De Aostrumse Zangkompeneej die er in slaagde dit uitmuntende zangers collectief naar Oostrum te halen, kan terugzien op een prachtig en zeer geslaagd concert. En wat zeker niet onvermeld mag blijven: de penningmeester kon op het einde van de avond een bedrag van 3000 gulden overhandigen aan het zangerscollectief. De Aostrumse Zangkompeneej dankt leden en gastgezinnen voor hun belangeloze inzet tot welslagen van deze dag. Tot slot past een woord van dank aan meneer pastoor parochiebestuur en alle andere sponsoren voor hun materiële bijdrage aan deze dag. Bestuur Aostrumse Zangkompeneej. 9

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9