Donderdag 20 april: Witte Donderdag. Herdenking van de instelling van de H. Eucharistie. H.Mis 19.30. Fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars voor Witte Donderdag: Steef Gielens, Evy Blenckers, S.Wijnen, Milou Pelzer, Wilma Derksen. Vrijdag 21 april: Goede Vrijdag. Lijden en sterven van onze Heer Jezus Christus. 15.00 uur kruisweg met de kinderen van groep 8 aan de hand van de 14 kapellen op Trans Cedron. Zaterdag 22 april: Paas Zaterdag. 19.00 uur Paaswake. overleden ouders Broekmans-Bovee. Misdienaars voor Paaszaterdag: Dave Moorrees, Marloes Derksen, Wanda v.d. Bussche, Danielle Engels, Ellen, Chantal Aarts. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Actie Kerkbalans Evenals voorgaande jaren vragen wij uw aandacht voor de jaarlijkse Actie Kerkbalans. Gebruikelijk sloten wij aan bij de landelijke actie, doch dit jaar was dat door de omstandigheden niet mogelijk. Vandaar dat wij de actie nu rond het kerkelijk hoogfeest van Pasen houden. De leden van de Financiële Commissie halen de enveloppen op in de week van 16 tot en met 22 april. Als u in die week niet thuis bent kunt u de enveloppe in de kerk in de offer blok deponeren of afgeven aan onze administrateur van de Gezinsbijdrage. Als u geen enveloppe ontvangen mocht hebben of als u verhuisd bent, geef dit dan door aan onze administrateur van de Gezinsbijdrage. Dit is de heer J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum. Telefoon: 58 35 55. Uw bijdrage is onmisbaar. Wij vertrouwen en rekenen erop dat u ook dit jaar weer meedoet. Maar wij rekenen niet alleen op uw financiële inbreng. Wij verwachten ook dat u met ons blijft meedenken en meewerken. Reserveer daarom alvast 11 mei voor de jaarlijkse parochievergadering. Vastenactie Verder vragen wij uw aandacht voor de vastenactie. Deze wordt dit jaar weer voor de missie van onze dorpsgenoot zuster Lemmens gehouden. Met uw bijdragen in de afgelopen jaren heeft zuster Lemmens prachtige werken tot stand kunnen brengen. Wij zijn ervan overtuigd dat u haar ook dit jaar niet met lege handen laat staan!! De carnavalsvereniging komt in de Goede Week de zakjes voor zuster Lemmens ophalen. 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5