Agenda mei: 11 mei Bestuursvergadering 14 mei 1e Communie 21 mei Mariaprocessie 27/28 mei 40 j. Bestaan tamboerkorps Solisten- en ensembleconcours 2000 Muziekfederatie Venray. Zaterdag 15 en zondag 16 april organiseert Fanfare en Drumband St. Oda uit Merselo het jaarlijkse solisten- en ensembleconcours van de Muziekfederatie Venray. Het concours wordt gehouden in de aula van het Kunstencentrum "Jerusalem", Heuvelstraat 4, Venray. De optredens worden beoordeeld door dhr. Kees Schoonenbeek. De optredens op zaterdag beginnen om 11.30 uur met vanaf 17.15 uur twee Oostrumse deelnemers (Lieke ten Brummelhuis en Loes Kessels). Op zondag 16 april beginnen de optredens om 11.30 uur. Op deze dag zullen er 20 optredens zijn van Oostrumse muzikanten (vanaf 11.45 uur Elke Euwes, Anne Basten, Bas Vermeulen, Brandy van Dijck, Dave Moor rees, Guus Op den Camp, Marloes Derksen en Nick Gommans; vanaf 15.45 uur Job Euwes, Lars Kessels, Willem Verheijen, Jorn Kessels, Klaartje Vollen- berg, Geertje de Kleijn, Maarten Wijnen, Maud Lepsi en Tom Vermeulen; vanaf 19.15 uur Sanne de Kleijn en Rik Op den Camp). Inzamelen oud papier. Om diverse organisatorische redenen zal de harmonie vanaf mei het oud pa pier niet meer huis aan huis ophalen. Wel blijft de inzameling op elke 1e za terdag van de maand doorgaan en zullen er extra containers staan bij de tuinbouwloods. Daar zullen ook leden van de harmonie aanwezig zijn om te assisteren. U wordt vanaf mei vriendelijk verzocht om voortaan zelf uw oud papier op de 1e zaterdag van de maand af te leveren bij de tuinbouwloods tussen 09.30 en 12.30u. Mocht u tussentijds papier kwijt, dan kunt u altijd terecht bij de container die permanent geplaatst is achter de boerderij van Ser Kessels, Stationsweg 195. U hoeft daarmee niet persé te wachten tot de 1e zaterdag van de maand. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Zondag 16 april: Hoogmis 10.00 uur, waaronder palmwijding. (Kinderkoor) Pastoor de Ceuster, Maurice Poels. Dinsdag 18 april: H.Mis 9.00 uur. Pastoor de Ceuster, Piet Direks, Fam.Vennekens- Verschuren en wederzijdse familie. 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3