Donderdag 30 maart 19.30 uur. Repetitie leerlingen tamboerkorps 20.00 uur. Repetitie tamboerkorps Zaterdag 1 april 09.30 uur. Extra repetitie in de kerk 11.00 uur. opluistering uitvaartdienst Pastoor de Ceuster Zondag 2 april 10.30 uur. Intern Treffen bij café de Karklingel Maandag 03 april 19.00 uur. Repetitie leerlingenorkest 20.00 uur.Repetitie orkest tamboerkorps Woensdag 5 april Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 uur. Repetitie tamboerkorps Agenda april: 08 april Serenade 13 april Bestuursvergadering 15 april Beierse avond Eikenhofkapel 15/16 april Solisten/ensemble toernooi Muziekfederatie 17 april Algemene ledenvergadering Intern treffen van solisten en ensembles Harmonie Op zondag 2 april wordt om 10.30u. bij café de Karklingel, als voorbereiding op het solisten en ensembles-toernooi van de Muziekfederatie Venray het Intern Treffen gehouden. Het is een mooie gelegenheid voor een generale repetitie, om wat ervaring op te doen en zeker ook om te laten horen wat men kan. Aan het treffen werken mee: - leerlingen muziekschool - leerlingen tamboerkorps - het leerlingenorkest - diverse muzikanten De solisten worden bij hun optredens op de piano begeleid door Von Reijnders. Per optreden zal Piet Poels in het kort zijn bevindingen opschrijven, zodat de muzikanten een indruk krijgen van hun optreden. U bent van harte welkom om te komen luisteren naar de diverse optredens. Nieuwe penningmeester. Als opvolger van Rein Dupont, die na 10 jaar penningmeesterschap is gestopt, heeft het bestuur Geert Janssen, Buitenhof 5, 5807 BW Oostrum bereid gevonden om de funktie van penningmeester voor de Harmonie op zich te nemen. Wij wensen hem veel succes!!

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5