OPENINGSTOERNOOI JEUGDLEDEN. TENNISSEIZOEN 2000. Het tennisseizoen is weer begonnen, Op 16 april a.s. is het openingstoernooi. We beginnen om 10.30 uur. Zorg dat je op tijd aanwezig bent en breng mooi weer mee. ledereen wordt ingedeeld. Ben je verhinderd op 16 april dan kun jij je tot 10 april bij onderstaande telefoonnummers afmelden. Henny v. Dijck tel: 580160 Diny Derks tel: 586418 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitnodiging. Het zangerscollectief "Neue Stimmen Russlands" uit St. Petersburg werd in 1991 opgericht en bestaat uit studenten en afgestudeerden van het Rimskij Karsakow Conservatorium. Het koor bestaat uit ca. 24 26 zangers en zangeressen die allen over uitmuntende stemmen beschikken en stuk voor stuk grandioze solisten zijn. In Nederland concerteert dit koor o.a. in Borgharen, Zevenaar, Arnhem, Varsseveld, Roermond, Arnhem en Kerkrade maar ook te Oostrum. Drie jaar geleden mochten wij, de Aostrumse Zangkompeneej, dit koor ook in Oostrum verwelkomen. Op vrijdag 07 april 2000 concerteert dit koor in de parochiekerk O.L.V. Geboorte te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Voor de liefhebbers van Russische muziek is dit een mooie gelegenheid om op die avond naar Oostrum te komen en te genieten van een prachtig concert. Het koor beschikt over een uiterst gevarieerd en rijk geschakeerd programma. Het bestaat uit wereldse en kerkelijke muziek, voornamelijk uit de Russische orthodoxe ritus van de componisten Rachmaninow, Bortniansky en Tschesnokow. Terwijl ook scenes, aria's en koren uit opera's en operettes ten gehore worden gebracht. Uit ervaring weten wij dat u een prachtig en nooit te vergeten muzikale uitvoering zal worden voorgeschoteld. Wij nodigen u dan ook graag uit om dit concert bij te wonen. De netto-opbrengst is bestemd voor dit koor. Van deze inkomsten dienen deze studenten hun opleiding te bekostigen. TENNISVERENIGING QQSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 27