Oostrum 5 - Vitesse 7 1-1 (0-0) Oostrum leed deze zondag kostbaar (ook terecht) puntverlies. Werd vorige week de kloof met Top gedicht, nu is er weer een kloof van 2 punten. Tegen Vitesse kwam Oostrum vanaf het begin niet aan voetballen toe. Vitesse speelde fel en hard en ging ook over het randje maar speelde nimmer gemeen. Oostrum houdt niet van dit soort tegenstanders en dus werd het moeilijk om het vertrouwde spel te vinden. Bovendien speelde Oostrum te slordig om tot een goed spel te komen. Vitesse ving Oostrum steeds goed op en schakelde vliegensvlug om naar de aanval. De beste momenten waren dan ook voor de bezoekers. Toch wisten beide ploegen voor de rust niet te scoren. Na de rust een zelfde beeld al wist Oostrum nu ook enkele malen dreigend te worden. Lang leek de wedstrijd doelpuntloos te eindigen toen er plots de (overigens dubieuze) openingstreffer viel. Uit een corner ontstond er een scrimmage voor het Oostrumse doel en de inzet van de Vitessenaar was vrij zacht. Echter door een communicatiestoornis wist de bal toch de doellijn te overschrijden, 0-1. Oostrum moest nu alles riskeren en Rick Gielens trok de laatste truc uit de hoge hoed. Met A. Hogeboom en W. v. Dijck als verse krachten werd nadrukkelijk de aanval gezocht. Lang leek dit op niks uit te draaien want de Gennepse defensie stond als een huis. Toen echter werd M. Lenssen enkele keren onreglementair gestopt. De laatste maal was dat binnen de beruchte lijnen en was een strafschop de sanctie. A. Stam schoot onberispelijk raak, 1-1Hierna gebeurde nog van alles want het werd steeds grimmiger. De beste kans was voor Oostrum maar de inzet van M. Lenssen trof net geen doel. 1-1 was echter een uitslag die gezien het spelbeeld niet geheel terecht was maar waar beide ploegen ook niks mee opschoten met het oog op de (minieme) titelkansen. Vitesse was vandaag de betere maar sloeg hier geen munt uit. Oostrum had de zege nog kunnen stelen maar dit was teveel van het goede geweest. Daarom was er maar een winnaar dit weekend namenlijk Top dat qua verliespunten er gewoon het beste voor staat. Met nog 4 competitieronden te gaan een bijna gelopen zaak. M. Lenssen wil ik nog bedanken voor de strijd. Misschien dat er namelijk over 2 weken weer een compleet Oostrum 5 staat. Dan het karwei in Afferden tegen het plaatselijke 3e. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 22 ft

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 22