Maak kennis met de TBS-kliniek 10 De TBS-kliniek Venray is een bijzondere kliniek. Je kunt er niet eventjes binnenlopen voor een kennismaking, zoals bij een gewoon ziekenhuis. Toch staat de TBS-kliniek midden in de samenleving, aan de Wanssumseweg 12a in Oostrum. In februari 2000 wordt de kliniek daadwerkelijk in gebruik geno- Rondleidingen Op zaterdag 29 en zondag 30 januari 2000 heeft u eenmalig de gelegenheid om de kliniek van binnen te zien. Ter gelegenheid van de officiële opening organiseert de kliniek rond leidingen, waarbij medewerkers van de kliniek u van alles vertellen over de huisvesting en de behandeling van de toekomstige bewoners. Dat wil niet zeggen dat de deuren van de kliniek zomaar wagenwijd open staan. Er zijn zorgvuldige beveiligingsmaatregelen, en dat betekent dat u zich eerst moet inschrijven voor deelname. Na aan melding ontvangt u een bevestiging, die u goed moet bewaren. Op de dag zelf wordt u in kleine groepen rondgeleid. Iedere rondleiding duurt ongeveer drie kwartier, inclusief een kopje koffie voor en na afloop van de rondleiding. door de antwoordbon uit deze advertentie in te vullen en op te sturen naar: TBS-kliniek Venray, Organisatie publieksdagen, Antwoordnummer 1002, 5800 VB Venray. U hoeft geen postzegel te plakken. Op de bon kruist u aan welke dagdelen uw voorkeur hebben. Des te meer dagdelen u aan- j kruist, des te groter is de kans dat u wordt ingedeeld. U kunt zich aan melden tot uiterlijk 12 januari 2000. In totaal kunnen ruim 2500 mensen worden rondgeleid. Daarbij geldt de volgorde van binnenkomst van de inschrijving. Alleen bezoekers met een bevestigingsbrief èn een geldig legitimatiebewijs krijgen bij de start van hun rondleiding een toegangskaart. Met deze kaart krijgt u toegang tot de kliniek. Aanmelding Aanmelden kan alleen schriftelijk Tot ziens op 29 en 30 januari! TBS-kliniek Venray Postbus 433 5800 AK Venray Tel: 0478-635200 Fax:0478-635261 E-mail: tbsvenr@piex.nl De TBS-kliniek Venray is een particuliere instelling die tot doel heeft manne lijke tbs-gestelden te behandelen in een socio- therapeutisch milieu. Essentieel onderdeel van het beleid is een regio nale samenwerking met onder meer het Vincent van Gogh Instituut tejB Venray, zowel in het pri- Saire proces als wat be< UITNODIGING w

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 10