Kerstgeschenk voor Truus Lemmens Zoals in de voorgaande jaren willen we onze dorpsgenote Truus Lemmens, werkzaam in de missie van Pakistan, ook dit jaar weer graag 'n kerst geschenk aanbieden in de vorm van een geldbedrag. U kunt Uw gift in de offerblok in de Mariakapel laten vallen. Alvast hartelijk dank. 2 - 9 januari 2000 Zondag 08.30 uur 10.30 uur Maandag 09.00 uur Dinsdag 09.00 uur Woensdag 09.00 uur Donderdag 09.00 uur Vrijdag 08.30 uur 09.00 uur Zaterdag 19.00 uur Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Han Korendijk en familie, gest.jaardienst voor familie van Heijster Tot bijzondere intentie Geen intentie Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Geen intentie Uitstelling van het Allerheiligste Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Luuk en Steef Gielens Zondag 08.30 uur Maarten en Sebastiaan Wijnen 10.30 uur Ireen Schlepers, Marloes Dennissen, Floor Gloudemans, Marloes Derksen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL Nieuws Marlies Huybers krijgt jeugdprijs 1999 Op zaterdag 18 december was in de schouwburg te Venray het 4e sportgala regio Venray. Tijdens deze avond werden sportman en sportvrouw 1999 gekozen. Tevens was er de uitreiking van de jeugdprijzen. Deze jeugdprijs is een aanmoedigingsprijs voor sporters van 16 jaar of jonger die een prestatie hebben neergezet op regionaal, nationaal of internationaal niveau. Marlies werd door onze vereniging voorgedragen voor deze prijs omdat ze ook een echte prestatie had neergezet. Na 3 selectie wedstrijden, kwalificeerde ze zich voor het Limburgs kampioenschap, hier werd ze met haar pony Derrick reserve kampioen. Door dit resultaat was ze geplaatst voor het Nederlandse kampioenschap in maart te Wanroy. Marlies deed het hier nog beter en werd 9 m m

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9