gebruik landbouwgrond Voor gebruik wordt aangeboden een perceel landbouwgrond. Het betreft het perceel met sectie-nr. S 443, gelegen aan de Zuiderbergweg, nabij de aansluiting met de Geysterseweg. De oppervlakte van het perceel bedraagt bijna 50 are. Zij die hiervoor in aanmerking willen komen kunnen dit, uitsluitend schritelijk, kenbaar maken voor 1 januari a.s. bij het kerkbestuur van de parochie O.L. Vrouw Geboorte p/a Buitenhof 8, 5807 BW OOSTRUM. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o R.K. Parochie O.L.Vrouw Geboorte, Oostrum. Administratie Gezinsbijdragen. Het is alweer medio december en over enkele weken ligt het jaar 1999 alweer achter ons. Dat betekent dat ook wij dan weer de balans gaan opma ken. Met voldoening stellen wij vast dat velen van U de toegezegde vrijwillige parochiebijdrage ad f 95,- reeds hebben voldaan. Hiervoor onze oprechte dank! Anderen zijn gewend dit op het einde van het jaar te doen. In verband met de jaarafsluiting verzoeken wij U vriendelijk Uw bijdrage bij voorkeur voor Kerstmis te voldoen. Op het einde van het jaar treedt er wel eens vertraging in het betalingsverkeer op door het grote aanbod van betalingsop drachten. U kunt Uw bijdrage het beste doen door: overboeking ten gunste van bankrekening 14.00.01.832 ten name Adm. Gezinsbijdragen Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum bij de Rabobank Venray - Oostrum. overboeking ten gunste van postbanknummer 106.85.14 t.n.v. Rabobank Venray- Oostrum onder vermelding van Adm. Gezinsbijdragen; bank- rek.14.00.01.832. Uw bijdrage in een enveloppe te deponeren in een speciaal hiervoor bestemde offerblok achter in de kerk. Bij voorbaat dank voor de ondervonden medewerking en ontvangen steun. Gaarne maken wij van de gelegenheid gebruik U allen een Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig 2000 toe te wensen. Voor informatie en vragen over de Gezinsbijdrage/Parochiebijdrage kunt U het beste rechtstreeks contact opnemen met ondergetekende: J. Janssen, Stationsweg 138 a, 5807 AD Oostrum. Tel. 0478 - 583555. 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5