Hallo Joost en de meisjes van het kinderkoor Op woensdag 22 december zijn we door de bejaarden gevraagd om in de kerk te komen zingen. De jaarlijkse kerstviering wordt dan gehouden. De H. mis is om 14.00 uur, dit wil zeggen dat ik jullie graag allemaal om 13.00 uur in de kerk zie om nog even alles door te zingen en tevens te repeteren voor kerstavond. Voor de H.mis begint maken we nog even tijd voor een korte pauze in de keu ken van mijnheer pastoor. Hoe laat de ouders jullie thuis kunnen verwachten is nu nog onbekend, maar ik denk zelf rond 15.30 uur. Ik hoop dat iedereen aanwezig kan zijn deze middag!! Voor wat de mis op kerstavond 24 december betreft, dan beginnen we in sa menwerking met het jeugdorkest en koor Harmony om 18.15 uur met inzingen en inspelen. Heel graag zou ik zien dat iedereen ook in de kerk aanwezig kan zijn. Aangezien we op donderdag 23 december om 11.30 uur en om 12.00 uur kerstvakantie krijgen, brengen we meteen na school de stoeltjes naar de kerk. De repetitie van vrijdag 24 december komt te vervallen, omdat jullie dan al va kantie hebben en s'avonds om 18.15 uur in de kerk verwacht worden. Ik zie jullie morgen om 15.15 uur in de speelzaal! Groetjes Liedy. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE - VROUWEN -= BEWEGING Adventsviering Dames van de O.V.B. Hierbij nodigen wij U uit om dinsdag 14 december na de H. Mis, naar het Gemeenschapshuis te komen zodat wij daar samen kunnen genieten van een gezellige adventsviering. Om 19.00 uur is de H. Mis en daarna om 19.45 uur een avondvullend pro gramma verzorgd door een koor en dansgroep uit Huize Savelberg te Heel. Het belooft een mooie avond te worden en wij wensen u nu al vast veel ple zier. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17