Programma 13 November Pupillen Oostrum - The Blue Stars aanv. 13.25 Aspiranten Oostrum - SVSH aanv. 12.30 Hallo allemaal Zaterdag 6 november hadden we afsluiting van de eerste helft van de buitencompetitie. Dit werd gedaan met een spellenmiddag in het thema "Circus". Alle kinderen kwamen verkleed en geschminkt naar de sporthal "De Weert". Er waren clowns, koorddanseressen en een Chineesje. Er waren veel leuke spelletjes. Nu willen we allemaal iets vertellen over de spellen. Anouk: Eigenlijk vond ik alle spelletjes leuk, maar het apespel was wel heel leuk. Je moest met tennisballen in een bak gooien. Deze bak ging open en dicht. Als de bak open ging kwamen er twee apen uit. Grappig hè. Trouwens wij als directeur hadden gewonnen. We moesten bij de ringen en hoepel heel veel kunstjes doen en dat vonden we het leukst. Maud en Seray: We hebben circus gedaan met allemaal spelletjes. Het leukst waren de dieren, hindernissenbaan (met maskers) en apespel. Annemiek, Trudy en Nicole waren onze leidsters en het was heel leuk. Doei, Maud en Seray. Lisanne T.: Ik vond het apespel heel leuk en het duiken door de ringen. Maar de gewone korfbalwedstrijden vind ik ook heel leuk. Moeders van de Welpen: m.n. moeder van Maud Willems en Lisanne T. was keimooi geschminkt, maar alle kinderen zagen er mooi uit. Het was een leuke middag. Groetjes, de Welpen Jel jel jel Oostrum wint wel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11 KORFBALVERENIGING OOSTRUM A

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11