Ma. 8 nov. Geen repetitie leerlingenorkest 19.45 u. Concert en toneelavond Wo. 10 nov. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda november: 13 nov. Leerlingenorkest St. Maarten 13 nov. Gemeentetournooi drumbands 19/20 nov. Eikenhofkapel carnavalszittingen 22 nov. Algemene ledenvergadering 28 nov. Intocht St. Nicolaas Concert en toneelavonden Op zondag 7 en maandag 8 november zijn de jaarlijkse concert- en toneel avonden van de Harmonie en toneelvereniging de Vlasbloem. Leden, hun partners en donateurs (2 personen per donateurskaart) hebben vrije toegang tot deze avonden. Voor anderen bedraagt de entree 6,- per persoon. De afgelopen week zijn leden van de harmonie rondgegaan met donateurskaarten. Misschien was u niet thuis of wilt u alsnog een donateurskaart hebben dan kunt u kontakt opnemen met een van de be stuursleden. Wij verzoeken u tijdig aanwezig te zijn op de avonden; het programma begint om 19.45 uur. Wij bedanken iedereen die heeft bijgedra gen aan de donateursaktie van dit jaar en graag tot ziens op een van de concert- en toneelavonden. Oud papier op verzamelplaatsen per straat Elke eerste zaterdag van de maand vanaf 09.30 uur haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u dringend om alleen oud papier (dus geen plastic, tempex, melk- of sappakken of ander afval) aan straat te zetten. Tevens verzoeken wij u het papier goed verpakt en tijdig zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewer king. U kunt ons helpen met het ophalen van oud papier door zelf uw oud papier naar de container te brengen bij de tuinbouwloods. Bij voorbaat onze dank. Oostrum, oktober 1999 Het tamboerkorps van onze harmonie behaalde op zondag 17 oktober j.l. 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9