plannen bij NS Station. Tijdens het werkbezoek op 13 april is het verzoek ingediend om het trottoir langs de Stationsweg vanaf de Looierijweg tot aan de Henri Dunantstraat door te trekken. Destijds is toegezegd dat dit verzoek intern bestudeerd zal worden en afhankelijk van resultaat in de begroting van (een) volgend jaar zal worden meegenomen. Het verzoek werd destijds posititief ontvangen. Uit de omwonendencommissie TBS Kliniek Venray vernemen wij dat genoemde kliniek nog op zoek is naar een passende naam; indien mogelijk aansluitend bij plaatselijke naamgeving. Wie kent er een kadastrale naamgeving uit vroegere jaren, betrekking hebbend op de directe omgeving? De benaming "op de Hei" wordt naar voren gebracht als zijnde een gangbare omgevingsaanduiding. Wellicht toch een suggestie! De dorpsraad zal proberen te voorzien in de nog openstaande vacature "bestuurslid Stg. Gemeenschapshuis". Voorzitter doet verslag van het bedrijfsbezoek van de omwonenden en dorpsraad aan de fabriek van Nestle Nederland aan de Witte Vennen- weg. Wederzijds stelt men het op prijs dat zo'n bedrijfsbezoek over een X- aantal jaren weer wordt georganiseerd. Dergelijke bedrijfsbezoeken verstevigen de goede onderlinge betrekkingen. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 9 november as. in zaal: "de Karklingel Verslaglegging: Jan Janssen, secretaris Dorpsraad Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE OOSTRUM Do. 4 nov. 20.30 u. Bestuursvergadering Za. 6 nov. 09.30 u. Ophalen oud papier Papierophalers: R. Peeters, R. Basten, N. v.d. Mortel, L. ten Brummelhuis, F. Euwes, N. Verstee- gen, S. de Kleijn, R. Boreas, O. Pijpers, M. Lepsi, K. Hermans, G. Linders 19.45 u. Receptie tamboerkorps. Tamboers om 19.15 u. aanwezig zijn i.v.m. klaarzetten instrumenten. Zo. 7 nov. 19.45 u. Concert en toneelavond Orkest en tamboerkorps op zondag en maandag avond aanwezig zijn om 19.30 uur 7 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7