7. Herinrichting plein hoek Geysterseweg Mgr. Hanssenstraat. 8. Heruitgave Oostrums Wegwijzer. 9. Sinterklaasintocht en jaarlijkse huis-aan-huis actie. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum van 19 oktober 1999. De aandacht wordt gevestigd op enkele passages over "Oostru in "Productbegroting Venray 2000 De animo voor de oprichting van een Prov. Overlegorgaan Dorpsraden is gering. In veel gemeenten ontbreekt in tegenstelling tot "Venray" een overkoepelend orgaan als het Dorpsradenoverleg. Naar onze mening is een Dorpsradenoverleg een eerste opstap om te komen tot een regionaal overlegorgaan. Vernomen wordt dat de ontwikkelingen in het toekomstige bestemmings plan hoopvol zijn. Het behoort tot de reële mogelijkheden dat in de loop van 2000 eindelijk gestart kan worden met de ontsluiting, zodat er zicht komt op start van de woningbouw. De commissie Aostrum 2000 zal eenieder die wil in de gelegenheid stellen om een financiële bijdrage te geven voor de Aostrumse Revue. Zij zal in 't Oostrums Weekblad hiervan melding maken met vermelding van het bankrekeningnummer. De organisatie is tevreden over de gang van zaken. De "Open Dagen" van de TBS Kliniek zullen in tegenstelling tot eerdere plannen niet samenvallen met de Aostrumse Revue. De werkzaamheden aan het nieuwe sportpark zijn in volle gang. Binnen enkele weken zal de inzaai plaatsvinden van de voetbal- en korfbal- velden, zodat de start van het seizoen 2000/2001 op het nieuwe sport park kan plaatsvinden, Ook zal zo snel mogelijk gestart worden met de nieuwbouw van de kantine en bijbehorende kleedaccommodaties. De hernieuwde uitgave van "Oostrums Wegwijzer" is in concept gereed. Een bekend Venray's kopieerbedrijf biedt spontaan aan via een van haar Oostrumse medewerkers de herdruk voor haar rekening te nemen. Een gebaar dat vanzelfsprekend zeer wordt gewaardeerd. Besloten wordt 750 exemplaren gereed te maken, zodat we voldoende exemplaren achter de hand hebben voor uitreiking aan nieuwe inwoners in de komende jaren. Namens de Dorpsraad heeft mw. L. Tromp deelgenomen aan een be spreking samen met Synthese, OJC Iduna en de Stg. Oude Watermolen. Onderwerp van bespreking vormde de problematiek bij Iduna. Synthese is bereid assistentie te verlenen om zodoende een eigen onderkomen voor de leeftijdsgroep 12 tot 17 jaar te behouden. 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3