jullie uit om te komen kijken. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 15.00 uur Entree: 2,50 Tot ziens op zaterdagmiddag 6 november ennebreng zoveel mogelijk vrienden en vriendinnen mee! Groetjes, Toneelvereniging De Vlasbloem uit Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB INFORMATIE-AVOND OVER PARFUMS Datum: donderdag 4 november 1999 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur De heer Popping uit Tilburg zal deze lezing over geuren verzorgen. Hij zal ons wat vertellen over: Geuren en ontwikkeling hiervan door de eeuwen heen. Van 6 reukstoffen toen, tot zo'n - 5000 nu! Wat is het belang van een geur? Comapatiënten reageren op bepaalde geuren. Zuurgraad van de huid. Heel belangrijk of overdreven? De verschillende geuren en waar u op moet letten. Hoe veilig zijn de geuren en parfums voor uw huid? De veranderingen in de geurindustrie. De competitie en intriges achter de schermen. Het prijskaartje van rozenolie, jasmijn enz. De juiste temperatuur om uw parfum te bewaren. Hoe lang blijft deze waarneembaar op uw huid. Waar moet u vooral niet kopen. Vervolgens is er na de pauze de mogelijkheid tot het stellen van vragen en om diverse geuren te ruiken van grondstoffen die in topparfums voor komen. Zonodig geeft de heer Popping advies over wat u aan geuren kunt kopen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 25

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 25