wedstrijd waarschijnlijk gewonnen. Maar wat wel paste in het wedstrijdbeeld gebeurde. Steyl kreeg een kans welke door de Oostrum-defensie in eerste instantie gekeerd werd. In plaats van daarna de bal te ruimen werd deze panklaar in de voeten van een Steyler- aanvaller geplaatst en deze maakte er prompt 2 - 3 van. Hierna probeerde Oostrum nog van alles maar het mocht niet meer lukken. Vijf minuten voor het einde kon Steyl haar geluk niet op toen een speler vanaf rechts ineens uithaalde en een lucky maar daar door niet minder fraaie goal maakte (2 - 4). Daarna was de wedstrijd afgelo pen en stelden spelers en trainer zich de vraag: Hoe kun je nou op deze wijze verliezen van een ploeg als Steyl (zonder Steyl tekort te willen doen). Hopelijk weten ze volgende week het antwoord, wanneer SVVH op bezoek komt. Jongens veel succes en tot dan. Balsponsor deze zondag was: Slagerij Biermann-van den Eijnden. Oostrum 5 - HRC 3 3-2 (0-2). In een spannende wedstrijd tegen laagvlieger HRC 3 werd een zeer moei zame overwinning geboekt. Dat was ook nodig want na 4 nederlagen op rij waren 3 punten noodzaak om de positie van TD R Gielens niet nog verder onder druk te zetten. Dit leek in het begin echter niet te lukken want Oostrum begon veel te slap aan het duel en liep in het begin achter de tegenstander aan. Dit resulteerde in een beginfase waarin de Afferdense ploeg de meeste spelaandelen had. Dat hieruit een voorsprong werd gecreëerd was niet meer dan terecht. Hieraan ging er wel wat verdedigende fouten van Oostrum aan vooraf. Na de 0-1 achterstand begon Oostrum uit een ander vaatje te tappen en werd het dreigender. HRC strafte een opeenstapeling van Oostrumse foutjes echter genadeloos af en de 0-2 was een feit. Dit was al na een half uur spelen en Oostrum stroopte de mouwen op en trok steeds gevaarlijker ten aanval. Hieruit werden een 5 a 6 goede kansen afgedwongen maar de scherpte was ver te zoeken en ook vrouwe fortuna werkte niet echt mee. Met een 0-2 achterstand werd er thee gedronken en iedereen aan Oostrumse zijde was er van doordrongen dat er snel iets moest gebeuren. En dit gebeurde ook want Oostrum lukte het nu wel om de tegenstander meteen vast te zetten en zo onder druk te houden. Een Oostrumse treffer kon dan ook niet uitblijven. A. Hogeboom passeerde in de zestien zijn opponent en werd van achteren gehaakt, strafschop. A. Stam weet met deze buitenkansjes wel raad, 1-2. Oostrum rook bloed en HRC kwam er op dat moment niet meer aan de pas. Even daarna ging M. Verstegen goed de zestien binnen en gaf A. Hogeboom een niet te missen kans, 2-2. HRC was rijp voor de sloop en Oostrum trok keer op keer richting het doel van een onzekere Afferdense doelman. M. Verstegen liet een pegel vanaf 20 meter los en deze verdween mooi in de hoek, 3-2. Op dat moment volledig verdient want Oostrum liet in dat gedeelte er geen misverstand over verstaan wie de beste ploeg was. Echter op het moment dat Oostrum de genadeslag wilde 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17