Vrijdag 8.30 uur Uitstelling van het Allerheiligste 9.00 uur Jo Jeuken (met Rozenkransgebed) Zaterdag 19.00 uur Pierre Jacobs en wederzijdse familie, Jan Verheijen, overl. ouders Broekmans-Bovee, Pierre Vandevenne, Truus Vermeulen, Harry Vermeulen, Toon Perenboom, overl. ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Anne Basten, Marloes Derksen, Elke Euwes, Danielle Engels Zondag 8.30 uur Job Euwes, Gebr. Kessels, Guus op den Camp 10.00 uur Ireen Schlepers, Wanda v.d. Bussche, Marloes Denissen, Floortje Gloudemans Woensdag 27 oktober 19.00 uur Anne Basten, Marloes Denissen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gezamenlijke sportverenigingen Oostrum: K.V.O. T.V.O. V.V.O. Korfbal Tennis Voetbal Aan alle leden van de Voetbal-, Korfbal- en Tennisvereniging en andere belangstellenden. Met dit schrijven vragen wij als voorzitters van de 3 genoemde verenigingen om hulp bij het uitvoerende werk ter realisering van het nieuwe Sportpark van Oostrum. Het is van belang dat we ons als inwoners en/of leden van de verenigingen inzetten voor een mooi resultaat. Heb je enige uren beschikbaar in de maanden december 1999 tot augustus 2000 geef je dan op voor werkzaamheden welke vernoemd zijn op onder staande lijst. Bij intresse deze lijst s.v.p. inleveren, voor 1 november a.s., bij de voorzit- Maandag 25 t/m zaterdag 30 okt. Donateursaktie Harmonie 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5