1e prijs met promotie tijdens concours voor het tamboerkorps. Zondag 17 oktober j.l. heeft het tamboerkorps o.l.v. Piet Poels deelgenomen aan het federatief concours podiumwedstrijden georganiseerd door SOS te Goirle onder auspiciën van de Bossche Bond. Het korps nam deel in de 2e divisie sektie A en speelde in het verplichte gedeelte d' Afrique van Leon Camp en African Safari van Frank Rademakers. In het vrije gedeelte werd The Flight van Gian Prince uitgevoerd. De jury, bestaande uit A. Thissen en L. Pustjens waardeerde de uitvoering met 85,63 punten (in de oude punten telling komt dat ongeveer overeen met 308,5 pnt), wat goed was voor een 1e prijs met promotie. Proficiat en tijdens een receptie op 6 november zullen we nog eens extra aandacht besteden aan deze promotie. Donateursaktie Harmonie Zoals ieder jaar wordt ook nu weer de donateursaktie gehouden en wel in de week van maandag 25 t/m zaterdag 30 oktober. Donateurs krijgen met de donateurskaart vrije toegang tot de concert en toneelavonden op zondag 7 nov. en maandag 8 nov. De minimumbijdrage voor een donateurskaart is f 10,-. De concert en toneelavonden worden in samenwerking met toneel vereniging de Vlasbloem georganiseerd. Als u geen donateurskaart heeft bedraagt de entree f6,- per persoon. Met uw bijdrage ondersteunt u de Oostrumse Harmonie, en ook de instandhouding van de jaarlijkse concert en toneelavonden. Wij rekenen op uw medewerking, bij voorbaat onze dank en tot ziens bij het concert en toneel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.V.Geboorte Parochie Oostrum 23 - 31 oktober Zondag 8.30 uur 10.00 uur Maandag 9.00 uur Zaterdag 19.00 uur Jan de Hoog (namens de oude buurt), Gest. jaar- dienst overl. ouders Aleida Claessens-Teeuws en Albert Claessens, Reünie familie Janssen Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Wim Daniels en zoon Bert, Piet Janssen (Herenkoor) Tot bijzondere intentie (met Rozenkransgebed) Dinsdag 9.00 uur Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw (met Rozenkransgebed) Voor de vrede in de wereld Plechtig Lof met rozenkransgebed (Aostrumse Zangkompeneej) Donderdag 9.00 uur Gest. jaardienst Hubertus Jenneskens (met rozenkransgebed) Woensdag 9.00 uur 19.00 uur 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3