Het muzikale gedeelte is in vertroude handen van de Eikenhofkapel. Hoe komt men aan kaartjes: Zondag 24 oktober kaartjes afhalen voor de leden van 11.00 uur tot 13.00 uur in 't Allemans-café. Is men verhinderd dan kan men de kaartjes afhalen op het adres Witte Vrouwenstraat 6, telefoon 51 13 32 (voor 31 oktober). Zondag 31 oktober vrije verkoop entreekaarten van 11.00 tot 13.00 uur in 't Allemans-café. Daarna zijn ze te koop op het adres: Witte Vrouwenstraat 6, telefoon 51 13 32 Lidmaatschap C.V. "de Karklingels" Een lidmaatschap houdt in gratis entree bij zitting (wel kaartje afhalen) en andere carnavalsactiviteiten. Tevens ter ondersteuning van onze verenigingsactiviteiten m.b.t. jeugd, optocht etc. Heb je intresse neem dan contact op met de sekretaris Roland van Soest, telefoon 51 29 49 of Karin Schelbergen telefoon 51 13 32. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB LEZING OVER KINESIOLOGY Datum: donderdag 28 oktober 1999 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Mevr. Holtus-v.d. Zande uit Baario is fysiotherapeute. Zij leert ons, ons eigen lichaam te kennen en hiernaar te luisteren. Deze avond zal gaan over: "Blij met stress!" Wat is stress? Stress is een toestand van spanning. Die span ning wordt gevoeld in ons lichaam. Als we hieraan grote waarde hechten dan wordt dit gevoel omgezet in beweging en wij reageren met feilloos de juiste beweging, de juiste actie. Hechten wij echter geen waarde aan dat gevoel in ons lichaam, dan blijven we doen, zoals we altijd gedaan hebben. De span ning hoopt zich op in ons lichaam en uit zich in de ons zo welbekende 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17