Programma Zaterdag 23 oktober: Oostrum B1 - EMS B1 13.00 u. SSS'18E1 - Oostrum E1 11.00 u. vertrek 10.00 u. Oostrum F2 - Wanssum F2 11.30 u. Hegelsom 1 - Oostrum 1 Eindstand 1-3 Eindelijk daar was hij dan de tweede overwinning van het seizoen. Na enkele wedstrijden niet gescoord te hebben was het zondag dan zover. Een 3-1 verdiende overwinning op Hegelsom. De vandaag in het wit gesto ken Oostrumse trots begon met goed verzorgd voetbal. Opgebouwd van achteruit naar het halfveld waarna de voorhoede spelers ingespeeld konden worden. Het probleem van de laatste weken, het scoren bleek ook in de eerste helft weer een probleem te zijn. Enkele malen werden de wit-hemden vrij voor doel gezet, maar de voorwaartsen bleken de overtuiging van het scoren niet in zich te hebben. Na een klein kansje weggegeven te hebben, wat door de voorwaartse van Hegelsom niet benut werd, gingen we met een bril stand 0-0 de rust in. Meteen na rust was het Bas Kessels die de score had kunnen openen maar dit verzuimde. In de 54e minuut was het dan zover. Joris Gerritsen ging goed door op de linkerkant, legde de bal pan klaar voor Marcel Holtackers en deze joeg de bal vol in de touwen, 0-1 Halleluja. Na dit doelpunt kreeg Oostrum de een na de andere kans om de score uit te bouwen maar deze werden toch weer verzuimd. Hegesom werd terug in de wedstrijd gebracht door de scheidsrechter, dit doordat deze in de 60 minuut een buitenspel doelpunt van het zuiverste ras goed keurde. Wie dacht dat Oostrum nu het hoofd liet hangen had het goed mis. Het tempo werd opgevoerd. De fysieke kracht van Hegelsom werd te niet ge daan door goed combinatie voetbal. In de 75e minuut was het de net in het veld gekomen Mark Broeren die zijn tweede balcontact achter de goalie van Hegelsom zag verdwijnen, 1-2. De Hegelsommers hielden nog eens alles uit de kast om de stand te doen veranderen, maar de speldenprikjes werden door de achterwaartse be kwaam weggedrukt, zodat we moesten wachten tot de 89e minuut voor het derde doelpunt kwam. Bas Kessels was er als de kippen bij toen de bal uit een kluts vrij kwam en deze moegestreden speler de bal verdient onder de doelman van Hegelsom door drukte, 1-3. De punten waren binnen. Heren succes in de volgende wedstrijden en ga zo door. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 13

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 13