15.00 uur de wedstrijd kon laten beginnen. Na afloop waren beide trainers het met elkaar eens. Oostrum was de betere ploeg, maar kansen benutten is nog steeds noodzakelijk om een overwinning op te kunnen eisen. De vaste supporters waren weer aanwezig en wensen Oostrum veel succes in de uitwedstrijd tegen Hegelsom. Toch weer even geleden dat we tegen deze tegenstander gespeeld hebben. Balsponsor deze zondag was: Harrie Linders van Groenwoud Palletreparatie Oostrum 5 - Top 2 2-4 (0-0) In deze zware thuiswedstrijd tegen Top uit Tienray was Oostrum niet bij machte om een punt te pakken. Op papier was Top 2 de kandidaat om de ti tel in onze klasse met overmacht te gaan halen. Al in de eerste paar wed strijden bleek dit moeilijker dan gedacht. Tegen Oostrum begon Top echter vanaf het begin zeer fel en dwong Oostrum ver terug. Oostrum kwam er in het begin nog eens aardig uit en liet enkele schoten van afstand los op de Tienrayse goalie. Echte kansen waren echter zelfzaam voor de Oostrum- mers. Top daarentegen kreeg wel enkele goede kansen maar Th. Kessels was weer eens erg goed op dreef. Top probeerde te forceren en drong hard aan zonder het beslissende zetje te geven. De 0-0 bij rust was dan ook een mooie meevaller voor Oostrum. Na de rust zat Oostrum wat beter in de wedstrijd en er ontspon zich een aardig duel om naar te kijken. Echte kan sen kreeg Oostrum in die periode niet maar het werd zeker niet wegge speeld. In de 21e minuut van de tweede helft werd de score geopend. Een onterechte toegekende free kick werd fraai in de hoek geschoten door de Top middenvelder en Oostrum moest vanaf dat moment meer risico's gaan nemen. Toen kort daarop de 0-2 werd binnengeschoten leek het pleit be slecht. Een verkeerde terugspeelbal van een Tienrayse verdediger werd door A. Hogeboom onderschept maar hij werd binnen de beruchte lijnen van de sokken gelopen en was er dus maar een sanctie: strafschop. A. Stam be nutte dit buitenkansje en de wedstrijd was weer open. Top werd wat onze kerder en dit gaf Oostrum de gelegenheid om voor één of misschien wel 3 punten te gaan. Amper gedacht toen de Top spits op mocht rukken en Th. Kessels met een geplaatst schot kansloos liet, 1-3. Oostrum was nog niet verslagen want direct daarna wist C. v.d. Hoogenhof uit een scrimmage voor het Tienrayse doel de 2-3 in te schieten. Met nog 10 minuten op de klok gooide Oostrum alles op de aanval om de 3-3 te forceren maar werd een paar tellen voor tijd genadeloos uit gecounterd en 2-4 eindstand was een feit. Deze nederlaag kwam gelukkig niet zo hard aan als die van vorige week maar feit blijft wel dat we twee keer op rij verliezen. En het vooruitzicht dat volgende week Vitesse in Gennep onze volgende tegenstander is stemt niet tot optimisme. Misschien kunnen we dan wel voor een verrassing zorgen. Marcel Lenssen en Gerrit Broeren wil ik vanuit deze positie nog bedanken 16

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 12