Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Gebr. Kessels, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 u. Danielle Engels, Ireen Schlepers, Wanda v.d. Bussche, Marloes Derksen 10.00 u. Anne Basten, Elke Euwes, Marloes Denissen, Floortje Gloudemans Woensdag 19.00 u. Anne Basten, Marloes Denissen Hartelijk bedankt! Ook in de afgelopen week heb ik nog vele kaarten met heerlijke gelukwen sen mogen ontvangen zowel van parochianen van Oostrum als van goede bekenden van Venray die niet op de receptie aanwezig konden zijn. U begrijpt wel dat ik hen niet persoonlijk kan bedanken, daarom graag langs deze weg u allen hartelijk bedankt voor al het goede en mooie dat U mij toegewenst hebt. Rozenkrans voor het leven Op zaterdag a.s. 9 oktober zal in verschillende landen en ook in Nederland de internationale Rozenkrans voor het LEVEN gebeden worden voor onge boren kinderen, voor steun aan moeders die in verwachting zijn, voor de bekering van aborteurs en voor hun medewerkers. In onze kerk zullen we zaterdag a.s. om 11.00 uur de Rozenkrans voor het Leven bidden. We hopen dat vele parochianen met ons samen zullen zijn voor het Rozenkrans gebed. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 1999 10 okt. Goederen- en dienstenveiling Oostrum (carnavalsvereniging) 19 okt. Openbare vergadering Dorpsraad 14 okt. Ledenvergadering OOZO in Rest. Bowling Venray Inleiding door Dhr. E. Verbaandert fiscaal adviseur bij A&A kantoor Venray over: wijzigingsvoorstellen belastingwetgeving in de 21e eeuw 17 okt. Wandeltocht Buurtvereniging VDS 17 okt. Tamboerkorps concours te Goirle 19 okt. OVB 3-D kaarten maken 22 t/m 24 okt. Weekend met optreden in België Aostrumse Zangkompeneej 28 okt. LVB Lezing over kinesiologie door Mevr. Holtus-v.d. Zande uit Baarlo 30 okt. Donateursactie Harmonie 31 okt. Allerzielenviering 02 nov. OVB Lezing over etherische oliën en natuurproducten 04 nov. LVB Demonstratie-avond over parfums Dhr. Popping 07-08 nov. Concert en toneel 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5