Montagnards 4 - Oostrum 5 2-1 (0-0). In en tegen Bergen leed Oostrum een onnodige nederlaag. Dat Montagnards uit altijd lastig is, was vooraf bekend maar deze ploeg was echt niet onverslaanbaar. Dat de punten toch niet mee naar huis werden geno men lag voor een groot deel aan Oostrum zelf. In de eerste 45 minuten met de wind tegen had Montagnards het beste van het spel maar drukte dit niet uit in de score. Kansen waren er wel maar deze werden slecht benut of de doelmannen waren in goede vorm. Oostrum kwam er niet altijd goed uit omdat de ploeg niet bij machte was om haar geliefde spelletje aan de tegenstander op te leggen. Beide ploegen scoorden niet en de brilstand bij rust was het gevolg. Na de rust had Oostrum windvoordeel maar het peil bij de rood-witten ging wel een stuk achteruit. De passing was niet goed en ook werd er teveel met de bal gelopen in plaats van direct spelen. Montagnards kwam steeds dreigender eruit en wist na 12 minuten in de 2e helft een goede aanval doeltreffend af te ronden, 1-0. Oostrum was nu aan zet maar strandde vaak in de goede bedoelingen. Montagnards scoorde wel al was dit wel in buitenspelpositie. De treffer werd wel toegekend, 2-0. Kort daarna kreeg Bergen ook nog een pingel en de wedstrijd leek beslist. De pingel werd echter gemist en ineens was het tij gekeerd want uit de eerste de beste aanval van Oostrum na dit voorval wist M.Verstegen de spanning terug te brengen. Hij scoorde de 2-1 aansluittreffer. Bergen was van slag want in plaats van 3-0 was het nu 2-1 en Oostrum had het heft nu in handen. De Bergense verdediging die tot dan toe solide had gespeeld veranderde in een aardige gatenkaas en Oostrum kreeg steeds meer grote kansen. Het leek echter dat het geluk vandaag het blauw-gele tenue van Bergen uitgekozen had om bij te staan. Hoe mooi de kansen ook waren ze gingen er op de een of andere manier niet in vandaag en zo was de eerste nederlaag van het seizoen een feit. Een nederlaag die terecht was omdat Oostrum vandaag gewoon beneden de maat voetbalde. Inzet genoeg maar geen goed voetbal. Hopelijk zijn we a.s. zondag voldoende hersteld want dan komt kampioenskandidaat nr. 1 Tienray 2 op bezoek. Als we dan de juiste vorm niet hebben kon een afstraffing wel eens het gevolg zijn. In ieder geval wel een tegenstander waarvoor we niet gemotiveerd hoeven te worden. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17