soleerde door de achterhoede en werd onvoldoende aangepakt om hem van zijn derde treffer af te houden. De vraag die achteraf gesteld kon worden en toch voor een bittere bijsmaak zorgde, was "Verloor Oostrum deze zondag van HRC of van Frank Wijnhoven?". Komende zondag staat de uitwedstrijd tegen het hooggeklasseerde Gras- hoek op het programma. Ook daar hebben ze goede spitsen al kan ik mij niet voorstellen dat Oostrum zich twee keer op deze wijze de kaas van het brood laat eten. t Jongens veel succes en de trouwe supporters zullen wel weer aanwezig zijn. De wedstrijdbal werd deze zondag gesponsord door: Tuincentrum A. van Soest Grashoek 1 - Oostrum 1 2 - 0 (3 oktober) Het is Oostrum niet gelukt om een punt te behalen in de uitwedstrijd tegen Grashoek. In de eerste helft zag het er wel lang naar uit, omdat het grootste gedeelte van deze helft twee gelijkwaardige ploegen te zien gaf. Beide ploegen probeerden op de aanval te spelen en Oostrum probeerde dit met opgebouwde aanvallen afgewisseld met lange ballen welke gedragen door de wind voor enig gevaar zorgden. Echte kansen kwamen er niet en de mogelijkheden beperkten zich tot een kopbal voor een Grashoeker aanvaller en aan de andere zijde een gesmoord schot dat bij toeval bij Joris Gerritsen uitkwam, welke net voorlangs schoot. Tien minuten voor de rust trok Gras hoek ineens het initiatief naar zich toe. Enkele aanvallen van Grashoek en enkele foutjes in de Oostrum defensie zorgden voor een aantal gevaarlijke situaties. Uit een corner in de 40e minuut kon Grashoek de score openen middels een kopbal, nadat de Oostrum-goalie miste. De 2e helft moet Oost rum tegen de wind inspelen en dit leverde grote problemen op. De spel- opbouw was zeer matig en alle lange ballen waren een prooi voor de Gras hoek- achterhoede. Grashoek bouwde een overwicht op maar wist dit voor alsnog niet in cijfers uit te drukken. Rond de 60e minuut werd de bal achter rond gespeeld en de aangespeelde Oostrum verdediger gleed uit. Dit buiten kansje werd door Grashoek goed afgestraft en de 2- 0 was een feit. Grashoek bleef sterker en Oostrum kwam weer pas de laatste 10 minuten in het spel voor. In de slotfase gebeurde er nog van alles. Grashoek miste een penalty en Joris Gerritsen die alleen voor de keeper kwam zag zijn balletje breed op een meegekomen aanvaller in de handen van de keeper verdwij nen. Op de nederlaag viel achteraf niets af te dingen, omdat Grashoek gedurende een klein uur het betere van het spel had. Volgende week komt Eiker Boys op bezoek, dat vorige seizoen samen met Oostrum promoveerde. 16

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 16