Gemeentetournooi Muziekfederatie Venray. Zaterdag- en zondagavond (2 en 3 oktober) wordt dit tournooi gehouden in de foyer van de schouwburg te Venray. Dit tournooi van de Muziekfederatie Venray wordt georganiseerd door MMSK St. Petrus Banden. Gekozen is voor een meer publieksvriendelijke opzet, waarbij op elke dag 4 korpsen spelen. De drumbands hebben een apart tournooi op 13 november a.s. De zondag is wat meer gericht op de concoursmuziek, terwijl de zaterdag meer het karakter heeft van een "entertainment" tournooi. Zaterdag aanvang 19.00 uur, zondag om 18.00 uur en de entree is gratis. Onze harmonie zal op za terdag deelnemen en optreden tussen 21.00 en 23.00 uur. Het jurylid op za terdag is Ad Lamerigs uit Horn, op zondag Dirk Koster uit Deurne. U bent allen van harte welkom. OPROEP - start nieuwe groep leerlingen tamboerkorps - OPROEP Na het concours van het tamboerkorps op 17 oktober a.s. willen we starten met een nieuwe groep leerlingen. Jongens of meisjes vanaf 9 jaar, die graag bij het tamboerkorps willen en de interne opleiding wil len volgen kunnen zich hiervoor opgeven. Voor inlichtingen of aan meldingen kan contact opgenomen worden met Jack Schuurmans, tel. 586 286 OUD PAPIER OP VERZAMELPLAATSEN PER STRAAT Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 uur haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u dringend om alleen oud papier (dus geen plastic, tempex, melk- of sap-pakken of ander afval) aan de straat te zetten. Tevens verzoeken wij u het papier goed ver pakt en tijdig zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw me dewerking. U kunt ons helpen met het ophalen van oud papier door zelf uw oud papier naar de container te brengen bij de tuinbouwloods. Bij voorbaat dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wie moet er van de winter voor de kachel of open haard nog hout kloven? Joop natuurlijk dat willen we wel geloven... Maar hij doet dit niet alleen voor zichzelf maar ook voor U Kom 10 oktober naar het gemeenschapshuis, noteer het nu! 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3