GOEDEREN- EN DIENSTENVEILING TE OOSTRUM Op zondag 10 oktober a.s. organiseert de carnavalsvereni- ging "de Karklingels" een groots opgezette Goederen- en Dienstenveiling in het gemeenshapshuis te Oostrum. De toegang tot deze veiling is gratis en wij nodigen ieder hiervoor van harte uit. Van 12.00 uur tot 13.00 uur zijn de in het gemeenschapshuis aanwezige goederen te bezichtigen. Om 13.30 uur wordt de veiling officieel geopend. Hierna zullen 'n 4-tal veilingmeesters de ongeveer 200 verworven goederen en diensten aan de man of vrouw gaan brengen. Vele bedrijven, verenigingen en particulieren uit Oostrum en daarbuiten heb ben een groot aantal goederen en diensten aangeboden die tijdens deze vei ling bij opbod zullen worden verkocht. Nagenoeg alle aangeboden goederen en diensten staan vermeld in een catalogus. Als extra zullen nog enkele verrassingspakketten worden geveild waarvan de inhoud onbekend is Langs deze weg willen wij dan ook alle aanbieders bedanken voor hun spon tane medewerking. De catalogus wordt rond 1 oktober a.s., huis-aan-huis in Oostrum en de aan bieders buiten Oostrum verspreid en is voorzien van een lot. Met dit lot dingt men mee naar aantrekkelijke geldprijzen die tijdens deze vei ling worden verloot. Wilt u ook in het bezit komen van een catalogus neem dan contact op met Frank Driessen tel. 0478-588176. Mocht men van te voren een bod uit willen brengen op een of meerdere kavels dan is dit mogelijk maar wel schriftelijk op het adres Vlasakker 3 te Oostrum. De kinderen worden deze middag niet vergeten. Zij kunnen in aparte ruimtes meedoen aan de kleurwedstrijd - een spannende videofilm bekijken - of zich laten schminken. Op het einde van de middag zal Prins Jan de prijswinnaars van de kleur wedstrijd bekend maken. Joekskapel "Ut Göt" zal tijdens deze veiling een optreden verzorgen. Enkele voorbeelden van de te veilen goederen en diensten: Schilderijen van diverse Oostrumse schilders, een minuut gratis winkelen, rondvlucht boven Oostrum e.o., Dekorradiator, 50 kilo aardbeien, tuin- 9 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9