PAROCHIE O.L.VROUW GEBOORTE OOSTRUM Jubileumviering Pastoor De Ceuster. Zondag 26 september a.s. zal onze parochie-gemeenschap in het teken staan van het feit dat Pastoor J. de Ceuster 25 jaar Pastoor van onze paro chie is. Na zijn benoeming tot Pastoor in Oostrum kwam hij in september 1974 naar onze parochie. Nu het inmiddels september 1999 is zijn we 25 jaar verder en is een uniek jubileum bereikt. Alleszins aanleiding voor onze parochie-gemeenschap om op feestelijke wijze bij dit jubileum stil te staan. Daarom is in overleg met de jubilaris voor aanstaande zondag een feest programma opgesteld. In verband met dit feestprogramma zal de Hoogmis op deze dag om 10.30 uur beginnen en komt bovendien de gebruikelijke vroegmis van 8.30 uur te vervallen. Plechtige Hoogmis uit dankbaarheid. Om 10.30 uur zal in onze parochiekerk een plechtige Hoogmis uit dankbaar heid worden opgedragen. Voorafgaand aan de Mis zal de jubilaris worden afgehaald op de pastorie, waarna hij vervolgens zal voorgaan in deze fees telijke Hoogmis, waarbij concelebratie plaats vindt door Deken J. Coenen uit Venray en Kapelaan P. Hoedemaeckers, eveneens uit Venray. Aan deze vie ring zal verder medewerking worden verleend door ons Gemengd Kerkelijk Zangkoor, het Koor Harmony, het Kinderkoor en onze Harmonie Sub Matris Tutela. Gereserveerde banken. Tijdens de Hoogmis zullen vooraan in de kerk, zowel links als rechts, enkele banken gereserveerd zijn, met name voor de familie van onze Pastoor. Deze banken zijn als zodanig herkenbaar en wij willen u vragen met deze reserve ring rekening te willen houden. Receptie in het Gemeenschapshuis. Na afloop van de Hoogmis zal vervolgens in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat een receptie worden aangeboden aan de jubilaris. Deze receptie begint om 12.00 uur en eindigt om 13.30 uur. Vlaggen. In verband met de feestelijkheden wordt aan allen, die beschikken over een vlag, vriendelijk verzocht deze vlag a.s. zondag uit te steken, zodat ook op die wijze wordt bijgedragen aan een feestelijk aanzien. Het Kerkbestuur van de Parochie O.L.Vrouw Geboorte, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7