Geysteren 2-Oostrum 5 0-1 (0-0). Op papier is Oostrum-Geysteren een echte streekderby. Op het veld was dit echter een wedstrijd zoals zovelen op de zondagmorgen op de Limburgse velden. Beide ploegen speelden vanaf het beginsignaal voor de winst en dit resulteerde in een open wedstrijd zonder echt veel spectaculaire momenten. Geysteren was in het eerste bedrijf de gevaarlijkere ploeg maar wist dit niet in cijfers uit te drukken. Oostrum speelde duidelijk wat stroever. De 6-0 over winning van vorige week tegen Milsbeek (toen de verslaggever afwezig was) had Oostrum toch wat teveel gemakzucht mee gegeven. Dat dit Geysteren van een ander kaliber was, werd meteen duidelijk. Met de brilstand werd de pauze ingegaan. Na de rust veranderde het beeld aanzienlijk. Geysteren kon de druk die ze de eerste helft oplegden niet vasthouden en de wedstrijd kan telde naar de Oostrumse zijde die met het betere tikwerk de tegenstander steeds meer bedreigde. Uit een hoekschop van H. Jeucken was de desorga nisatie bij Geysteren zodanig dat een Geysterenspeler de bal in eigen doel kopte. Op dat moment speelde de ploeg al met enkele spelers uit het vaan delteam van Geysteren en werd meteen duidelijk waarom die ploeg zo'n zware tijden doormaakt. Geysteren moest nu komen en kreeg meteen na de openingstreffer een goede kans die door Th. Kessels onschadelijk werd ge maakt. Oostrum zakte terug om zo bij Geysterens balverlies de counter op te zoeken. De beste kansen waren hierna voor de rood-witten maar er werd niet goed mee omgesprongen. In een wel zeer ruime blessuretijd werden de 3 punten in de zak gehouden en meegenomen naar Oostrum. Conclusie is wel dat er nog wat zaken moeten worden bijgeschaafd maar er liggen ook mooie wedstrijden in het verschiet. De echte toppers in onze klasse moeten we nog treffen maar een goed begin is er wel gemaakt. Volgende week komt Heijen op bezoek en ook tegen die ploeg zijn mogelijkheden. De vraag is al leen hoe gaan we ermee om. Broeder Newin. VETERANEN V.V. Oostrum - Lottum 6-1 (1-1) Na twee mooie wedstrijden met nipte overwinningen voor Oostrum, 3-2 te gen ONA en 4-3 tegen Meerlo, kregen we deze week Lottum op bezoek. Te gen Lottum, toch vaak een lastige tegenstander, begonnen we in een op en kele plaatsen gewijzigde opstelling. Daardoor speelden we wat warrig en hiervan profiteerde Lottum dat 0-1 wist te scoren en Lottum bleef door hun sterke voorhoede gevaarlijk. Langzaam maar zeker kwam Oostrum in haar spel en in de vijfentwintigste minuut was het Theo v.d. Pas die een diepte pass van Sjef van Rooij afrondde en Oostrum weer naast Lottum bracht 1-1 Dit bleef het tot aan de rust. Na de rust bleek de wissel die leider Piet Fleurkens had toegepast een gouden wissel te zijn want meteen de eerste aanval in de tweede helft was het Henk van Goch die Hans Kessels op maat 22

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 22